عروسک های زیبای دست باف نازنین معراجی گردشگر برتر

نازنین معراجی
عروسک های زیبای دست باف نازنین معراجی گردشگر برتر

نازنین معراجی دختر ایرانی و کرد که در اینستاگرام بعنوان یک اینفلوئنسر معروف شده و از طریق ساخت عروسک و فروش آنها در کشور های مختلف کسب روزی می کند با انتشار این پست در اینستاگرام خود از سری عروسک های جدید خود رونمایی کرد. خانم نازنین معراجی دختری است که ابتدا بعنوان یک گردشگر به کشورهای مختلفی همچون بالی , روسیه , تایلند و ترکیه سفر کرده است و عکس ها و گزارش های بسیار خوبی را از این کشورها تهیه و منتشر کرده است . 

نازنین معراجی سپس بعنوان یک خیر در زلزله کرمانشاه به یاری هموطنان ایرانی خود رفت و در نهایت به عنوان یک کارآفرین نمونه عروسک ها زیبایی را ساخته و به کشوذ ترکیه صادرات داشته است. وی هم اکنون در ترکیه زندگی می کند و از آن کشور بصورت یک گردشگری پست و استوری منتشر می کند. در زیر پست وی در رابطه با شخصیت های جدید عروسکی اش را مشاهده می کنید.

 

عروسک های زیبای دست باف نازنین معراجی گردشگر برتر
عروسک های زیبای دست باف نازنین معراجی گردشگر برتر

 

نازنین معراجی یک کارآفرین نمونه و یک انسان خیر و انسان دوست است. وی زیبایی های زیادی را به ایرانیان ارائه کرده است و باید بابت آشنایی ایرانی ها با فرهنگ جوامع دیگر و کارهای خیرخواهانه وی از او تشکر و قدردانی صورت بگیرد.

 

نازنین معراجی
نازنین معراجی یک توریست و عروسک ساز
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

Nazanin Meraji - 10/10

خلاصه

عروسک های زیبای دست باف نازنین معراجی گردشگر برتر نازنین معراجی دختر ایرانی و کرد که در اینستاگرام بعنوان یک اینفلوئنسر معروف شده

10 شگفت انگيز!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

11 − 2 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت