5 تا از بهترین درس های رشته IT برای تحول در کسب و کار

کامپیوترCOMPUTER
Computer IT

1- شبکه سیسکو _ CCNA

سرپرست شبکه ها افرادی بسیار خواستنی هستند! معمولا همه از آنها سوال دارند و می خواهند که مشکلشان را حل کنند. شغل آنها بسیار مهم است. در واقع بدنه و زیرساخت یک شرکت در دستان آنان است! درس یکساله ‘شبکه سیسکو‘ یکی از مهمترین دروس اختیاری رشته IT است که خیلی ها در کلاس های خصوصی و موسسه ها با هزینه های هنگفت آنها را می گذرانند. شما در این درس تخصصی رشته آی تی نحوه پیکربندی و نصب LAN و WAN و بسیار مطالب دیگر شبکه را فرامی گیرید.

 

شبکه کامپیوتری LAN
شبکه کامپیوتری LAN

2- علوم کامپیوتر

رشته کامپیوتر خودش شاخه های مختلفی دارد. خواندن درس کامپیوتر ساینس که خود یک رشته می شود آماده کننده افراد برای مدیریت و درک تمام وجوه رشته کامپیوتر و جزییات آن است.

 

کامپیوتر و رشته COMPUTER
کامپیوتر و رشته COMPUTER

3- طراحی وب

طراح وب امروزه بسیار زیاد شده است و هر کس نصب وردپرس را یاد گرفته باشد خودش را برنامه نویس وب می داند!! درحالیکه برنامه نویس و طراح وب باید کدنوشتن را بلد باشد!

 

Tehran-webdesign

 

4- محاسبات ابری

 

محاسبات ابری بیشتر با ذخیره فایل ها سروکار دارد و همچنین مثلا افزایش سرعت یک سایت در جاهای مختلف جهان سرورهای بزرگ این وظایف را برعهده دارند و مهندسان ابری وظیفه نگهداری از آن سرورها را.

 

معنای-محاسبات-ابری-یا-رایانش-ابری

5- گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر (ECDL)

این گواهینامه در کنار ICDL که در ایران معروف تر است به تقریبا در دانشگاه ها تدریس نمی گردد و در موسسه های خصوصی و گهگاه ادارات آموزش داده می شود و نحوه کاربری ابتدایی با کامپیوتر و برنامه های مهم نظیر اکسل را آموزش می دهد. اکثر این آموزش ها برای سیستم عامل ویندوز هستند که در ایران بصورت گسترده ای مورد استفاده هستند.

 

ECDL1
ECDL1
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

2 دیدگاه

 • mat پاسخ

  2020/05/02 بعدازظهر 02:31

  والا آی تی مفت نمیرزه
  ما که خاجه نصیر خوندیم هیچی بهمون یاد ندادن
  هرچی بلدیم از یوتیوب اسراییلی داریم که فیلتره!!!!

   
 • عشق پاسخ

  2020/07/03 بعدازظهر 16:27

  عشقسد شماها

   

ارسال دیدگاه

17 + 15 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت