5 تا از بهترین درس های رشته IT برای تحول در کسب و کار

کامپیوترCOMPUTER
Computer IT

1- شبکه سیسکو _ CCNA

سرپرست شبکه ها افرادی بسیار خواستنی هستند! معمولا همه از آنها سوال دارند و می خواهند که مشکلشان را حل کنند. شغل آنها بسیار مهم است. در واقع بدنه و زیرساخت یک شرکت در دستان آنان است! درس یکساله ‘شبکه سیسکو‘ یکی از مهمترین دروس اختیاری رشته IT است که خیلی ها در کلاس های خصوصی و موسسه ها با هزینه های هنگفت آنها را می گذرانند. شما در این درس تخصصی رشته آی تی نحوه پیکربندی و نصب LAN و WAN و بسیار مطالب دیگر شبکه را فرامی گیرید.

 

شبکه کامپیوتری LAN
شبکه کامپیوتری LAN

2- علوم کامپیوتر

رشته کامپیوتر خودش شاخه های مختلفی دارد. خواندن درس کامپیوتر ساینس که خود یک رشته می شود آماده کننده افراد برای مدیریت و درک تمام وجوه رشته کامپیوتر و جزییات آن است.

 

کامپیوتر و رشته COMPUTER
کامپیوتر و رشته COMPUTER

3- طراحی وب

طراح وب امروزه بسیار زیاد شده است و هر کس نصب وردپرس را یاد گرفته باشد خودش را برنامه نویس وب می داند!! درحالیکه برنامه نویس و طراح وب باید کدنوشتن را بلد باشد!

 

Tehran-webdesign

 

4- محاسبات ابری

 

محاسبات ابری بیشتر با ذخیره فایل ها سروکار دارد و همچنین مثلا افزایش سرعت یک سایت در جاهای مختلف جهان سرورهای بزرگ این وظایف را برعهده دارند و مهندسان ابری وظیفه نگهداری از آن سرورها را.

 

معنای-محاسبات-ابری-یا-رایانش-ابری

5- گواهینامه بین‌المللی کاربری کامپیوتر (ECDL)

این گواهینامه در کنار ICDL که در ایران معروف تر است به تقریبا در دانشگاه ها تدریس نمی گردد و در موسسه های خصوصی و گهگاه ادارات آموزش داده می شود و نحوه کاربری ابتدایی با کامپیوتر و برنامه های مهم نظیر اکسل را آموزش می دهد. اکثر این آموزش ها برای سیستم عامل ویندوز هستند که در ایران بصورت گسترده ای مورد استفاده هستند.

 

ECDL1
ECDL1

2 دیدگاه

 • mat پاسخ

  2020/05/02 بعدازظهر 02:31

  والا آی تی مفت نمیرزه
  ما که خاجه نصیر خوندیم هیچی بهمون یاد ندادن
  هرچی بلدیم از یوتیوب اسراییلی داریم که فیلتره!!!!

 • عشق پاسخ

  2020/07/03 بعدازظهر 16:27

  عشقسد شماها

ارسال دیدگاه

بیست − 9 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت