کلاب‌هاوس , این محیط پیشرفت یا هدر دادن وقت؟

clubhouse

کلاب‌هاوس چند وقتی که همه دنیا را به خود معطوف کرده و معلوم نیست که آینده آن چه می‌شود . همانند اینستاگرام محبوب و موثر یا ناگهان فیلتر و ناکام و نصفه‌تمام؟! میلیون نفر از جمله ایرانی ها به این پلتفرم جدید ریخته اند و بحث های علمی و سیاسی و البته چرت و پرت در آن زیاد است! هزاران هزار روم “شوت اور پس” بازی مزخرف وقت‌تلف‌کن توسط جوان های بیکار و الاف ایرانی ساخته شده و شوخی‌های جنسی و مبتذل شده تنها فرهنگ و تفکر خیلی از جوان‌های ایرانی.

وقتی تتلو و پویان مختاری لیدر جوان ها شوند همین افتضاح هم پیش می آید. شبکه اجتماعی کلاب‌هاوس البته یک روی خوشایند هم دارد. افرادی نابغه همچون کوشیار عظیمیان و خیلی‌های دیگر روم‌های بسیار مفید و پرمحتوا را در کلاب‌هاوس تشکیل داده‌اند و به علم و دانش و آینده و هدف جوان ها کمک می کنند. در این گروه‌ها می توان هر دقیقه یک صفحه نوت برداری کرد  نکته‌های بسیار مفیدی را یاد‌گرفت.

 

club-house-voice
club-house-voice

 

افراد نخبه بسیاری به واسطه حضور این افراد پرمغز به این اتاق ها می آیند و فقط باید خوش شانس بود و وقت شناسی خوبی داشت و فرصت را غنیمت شمرد! یک جمله این عزیزان می تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد پس گوش به زنگ باشید. کلاب‌هاوس شبکه‌های اجتماعی را با یک انقلاب روبرو خواهدساخت و باعث تغییرات زیادی خواهد شد.

برای بعضی زمینه‌ها این نرم‌افزار بسیار مفید است. مثلا برای یادگیری زبان که باید با مکالمه زیاد همراه باشد این برنامه بسیار مفید است و جهش بزرگی در یادگیری زبان رخ خواهد داد. همچنین یک خواننده می تواند شبکه‌سازی گسترده‌ای در این پلتفرم انجام دهد و تنها با صدای خود با مخاطبانش ارتباط برقرار کند و برای آنان بخواند!

 

 

البته یک مدل لباس یا یک عکاس نمی تواند در این بستر عرضه اندام کند و همان اینستاگرام برای آنها بسیار مناسب‌تر است. هرچند که سایر شبکه‌های اجتماعی با آمدن کلاب‌هاوس خیلی خلوت تر شده‌اند اما بنظر می‌رسد توازن خوبی بین همه آنها برقرار شود. درحالیکه بنظر می‌رسید شبکه‌های اجتماعی اشباع شده‌اند این پلتفرم همه را غافلگیر کرد و نشان داد که حتی در آینده هم امکان دارد شبکه‌های اجتماعی جدیدی به بازار بیایند و تعادل سنتی را برهم بزنند!

 

clubhouse-app
clubhouse-app
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

پانزده − 2 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت