چگونه اینستا گرام را مشکی کنیم؟ (برای گوشی های قدیمی و اندروید پایین)

facebook-messenger-dark-mode-instagram-khabarme.ir
How to make black Inesta? (For older and lower Android phones)

اینکه یک گوشی آخرین مدل دستتان است و با یک دکمه حالت آن را روی Dark Mode میگذارید هنری نکرده اید! هنر آن است که ما می گوییم. یعنی روی یک گوشی بسیار قدیمی و کهنه مثلا J7 مدل سال 2014 که احتمالا ترکیده هم هست اینستاگرام در حالت شب و تاریک داشته باشید!!! بله این رویا نیست با ما همراه باشید تا این ترفند را در خبرمی بشما یاد بدهیم!

 

Apollo-for-Reddit-dark-mode-teaser

همانطور که می دانید اینستاگرام و پس از آن برنامه های دیگری مود دارک مود خود را ارائه کرده اند و برای داشتن آن گوشی شما باید حالت دارک و تاریک بخود بگیرد و جلوه بسیار جذاب تری خواهد داشت. اما مشکل آن جاست که فقط برای گوشی های چند سال اخیر این حالت Dark Mode در نظر گرفته شده و شما در بخش Setting می توانید آنرا عوض کنید. مثلا گوشی بنده یعنی سامسونگ S6 Edge همچنین گزینه ای ندارد و خیلی ها قید داشتن اینستاگرام دارک را زده اند چون توانایی خرید گوشی 10 میلیون تومانی را ندارند! ما با معرفی یک برنامه خیلی ساده بر روی گوشی کاری می کنیم تا شما بصورت دستی و با آن برنامه بتوانید حالت گوشی خود را روی دارک بگذارید و پس از وارد شدن به اینستاگرام حالت دارک و تاریک را مشاهده خواهید کرد .

 

facebook-messenger-dark-mode-khabarme.ir
facebook-messenger-dark-mode-khabarme.ir

 

خب در بخشی از گوشیتان که برنامه ها را دانلود می کنید (در اندروید : play store) بروید و سرچ کنید dark mode . خب حالا آنرا دانلود و اینستال کنید . خب حالا آنرا اجرا کنید . میبینید که دو حالت روز و شب دارد. حالا اگر آنرا روی حالت شب بگذارید و به برنامه اینستاگرام بروید اینستا را تاریک و تیره میبینید. بهمین راحتی ! بروید حالش را ببرید!

 

 

dark mode application - khabarme.ir
dark mode application – khabarme.ir
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

5 × چهار =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت