ابتلای 127 نفر به کرونا در عروسی ها در هرمزگان!

ویروس منحوس کرونا - coronavirus khabarme.ir

 

متاسفانه تا کنون 1000 نفر در هرمزگان دچار بیماری کرونا شده اند که 15 نفر فوتی داشته ایم و اکثر آنان هم در مراسم و میهمانی ها دچار بیماری شده اند. از هرگونه تجمع این چنینی صمیمی پرهیز کنید. مهم ترین راه انتقال کرونا در ایران امروزه میهمانی ها و عروسی ها و سایر مراسم تجمعی است! در یکی از عروسی ها عروس دچار بیماری کرونا بوده و چون همه وی را ماچ کرده اند به بیماری کرونا دچار شده اند.

میلیون ها نفر درجهان دچار کرونا شده اند که از این تعدا دبیش از 400 هزار نفر کشته شده اند و این آمار وحشتناک است. برخلاف سایر جهان آمار ایران خطی بوده و بین 2 تا 4 هزار بیمار در روز نوسان می کند . تعداد فوتی ها نیز مدت هاست که زیر 100 نفر در روز است و این جای شکرگذاری دارد که همانند برزیل و آمریکا کشته های هزارتایی نداریم!

 

خون یک بازیافته از بیماری کرونا
خون یک بازیافته از بیماری کرونا
راه های انتقال بیماری کورنا
راه های انتقال بیماری کورنا

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

یک دیدگاه

 • بهزاد پاسخ

  2020/06/20 بعدازظهر 01:46

  دوست عزیز من پاسخ را از دید یک درمانگر میدهم:
  حقیقت اینست که با توجه به ماهیت فراگیر این بیماری در سراسر جهان تنها شما نیستید و همه با هم وارد دوره ای جدید از زندگی میشویم و بعبارتی دنیای بیخیالی که ما میشناختیم در تمام سطوح تغییر خواهد کرد. مشکل شما در ایران تعلل و آمار دروغین و اطلاعات بی پایه و بی مسوولیتی و طفره رفتن در رقیق نمودن وضعیت این بیماری در سرزمیمان است که خود میتواند یا سبب حس امنیت کاذب و عدم رعایت موازین بهداشتی و فاصله شود و یا از طرف دیگر رعب و فاصله گردد!
  در کانادا من در دو هفتهٔ اخیر فاز دوم بازگشایی در پاندمی را بدقت زیر نظر دارم و بار دیگر با تحسین به اینهمه وجدان و تدبیر آفرین گفتم و‌ تمام مراکز بدقت برای حفظ فاصله علامتگذاری شده! اینجا مقایسه دو کشور نیست بلکه مقایسه دو سیستم است و انقدر اطلاعرسانی از ۴ ماه پیش شفاف ، صحیح و صادقانه بوده که واقعاً کسی واهمه ندارد و اکثریت با احترام فاصله را رعایت و مودب به دیگران یادآوری میکنند.‌گویی نوعی تطابق و آموزش سبک جدیدی از زندگیست با درک “ وخامت و جدی بودن این بیماری”! اینجا با تمام این موارد مراکز و سالنها و بازیها هنوز بسته است. طبق قوانین کار ما موظف به ایجاد فاصله در مراکز کار هستیم و‌بشخصه میزان تغییر پروتوکلهای مطب دندانپزشکیمان که باور نکردنی و گیج کننده است که هفته دیگر هنگام بازگشت مجدد آنرا در عمل تجربه خواهیم کرد. 🌺👩🏻‍⚕️🤷🏻‍♀️

   

ارسال دیدگاه

3 × 5 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت