17 عدد خوش یمنی است!

اگر تولد شما هم در تاریخ ۱۷ یک ماه مثلا فروردین باشد ، شاید فکر کنید عدد خاصی مثل 1 یا 3 یا 7 یا 8 یا 13 یا 23 نیست. اما اگر تفکر خود را عوض کنید و بهتر به قضیه بنگرید میبینید که عدد 17 هم عدد 1 را درون خودش دارد و هم عدد 7 را ! در واقع عشق و شانس در این روز دو برابر آن روزهای خاص است! کسی که 17 ام یک ماه بدنیا آمده می تواند به خودش افتخار کند مخصوصا اینکه در جهت رشد و شکوفایی بیشتر در زندگی اش تلاش میکند.

اگر او یک معلم هم باشد دیگر نور علی نور است. او با عشق به کودکان مردان و زنان آینده را می سازد. اصولا مهم ترین کار جهان آموزش کودکان است چون بعد از کودکی پرونده اخلاق و رفتار ثابت می ماند و تا آخر عمر آن فرد بر اثر تعالیم کودکی شکل میگیرد. حال که از تاریخ تولد صحبت کردیم این را بشما می گوییم که شما می توانید اگر متولد هر روزی مثلا 17 ام یک ماهی هستید هر ماه آن روز را جشن بگیرید و کل زندگی خود را سرشار از عشق و شادی کنید.

می توانید با شیرینی فروشی محلتان دیگ دعوا نکنید و آنها را بخاطر شیرینی های مانده شان ببخشید. 17 عدد عشق است. این 17 می تواند هر عددی باشد. هر روز روز عشق است. اگر شما یک معلم عاشق پیشه هعستید و کودکان را آموزش میدهید و تولدتان هم 17 ام است به خودتان افتخار کنید شما یک فرشته هستید.

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

4 × 4 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت