کلاب هاوس یعنی چه؟ دانلود برنامه ClubHouse

clubhouse

 

کلاب هاوس دریچه ای رو به جهان جدید و ارتباطات مجتمع تر و نزدیک تر است. هر روز دورترین افراد جهان بیشتر از پیش بهم نزدیک می شوند و گراف ارتباطات کامل تر می شود. شما هر روز وجه های بیشتری از گراف ارتباطتان به دیگران تکمیل می شود و کم کم به جایی می رسیم که شما در آن واحد به 8 میلیارد نفر دسترسی دارید! صدای همه جهان را می شنوید و از میان آنان انتخاب می کنید!

همه حرف همه را می شنوند و در انتها باعث پیشرفت همه و کمک همه به هم می شود. کلاب هاوس آمد تا چند قطبی بودن را بشکند! کلاب هاوس صدای همه را به همه می رساند! اینستاگرام خیلی وقت است که خلوت شده است و با ظهور نسخه اندروید, کلاب هاوس از این هم خلوت تر می شود و کسی باورش را نمی کند که تحولات تکنولوژی و دنیای علم و فناوری انقدر سریع شده است.

البته هر چقدر که این تحولات سریع تر می شوند. صبر مردم هم کمتر می شود. مثلا تنها یک سال طول کشید تا انواع و اقسام واکسن ها برای کرونا بیرون آمد و صددرصد ایمنی را هم تشکیل داد اما برای مردم یک عمر بود و میلیاردها خاطره تلخ در آن ثبت شد! تنها در یک سال راه صددرصد ایمنی مبارزه با ویروس منحوس بوجود آمد و ویروس در حال شکست خوردن است!

 

clubhouse-app
clubhouse-app

 

دانلود اپلیکیشن کلاب هاوس

کلاب هاوس اندروید چیست؟

کلاب هاوس هم همچون واکسن ویروس اتلاف وقت جوانان و مردم در اینستاگرام در پی شاخ های مجازی به میان آمد و یکنواختی اینستاگرام را برهم زد. هر چند برنامه کلاب هاوس هم در خطر یکنواخت شدن خواهد بود. خیلی ها پشت اینستا را خالی کردند و روم های مختلفی را در آن تشکیل دادند. از روم های مضر بازی های مزخرف جوانان بیکار و الاف تا روم های تکنولوژی و بیتکوین و پزشکی مفید! برای دانلود برنامه کلاب هاوس بایستی اگر آیفون دارید از اپ استور آن را سرچ کرده؛ فعلا کلاب هاوس برای ایفون فقط بصورت رسمی بیرون آمده اما اگر اندروید دارید فعلا نسخه بتا و موقت آن بیرون آمده که می توانید از لینک زیر کلیک کنید و نصب کلاب هاوس را بزنید :

 

دانلود کنید
دانلود کنید _ کلاب هاوز برای اندروید
کلاب هاووس چیجوریه؟
کلاب هاووس چیجوریه؟

دعوت نامه کلاب هاوس 👇

کلاب هاوس دعوتنامه نیز احتیاج دارد! اگر ClubHouse را نصب کردید باید از کسی که آنرا دارد دعوتنامه نیز بگیرید! اما اگر کسی را پیدا نکردید در پایین همین پست, شماره و نام خود را بگذارید تا ادمین که حدود 12 دعوت نامه دارد آنرا برای شما بفرستد! 👇👇👇👇👇👇👇

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

1 × چهار =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت