مردم آمریکا بیشتر چه استرسی دارند؟

تحصیلات در آمریکا

 

در اینفوگرافی امروز خبرمی به این می پردازیم که مردم کشوری همچون آمریکا چه عواملی را بیشتر در زندگی خود لمس می کنند و از کدام آنها بیشتر استرس و رنج می برند!

سلامت عمومی

همانطور که میبینید بهداشت و درمان و هزینه های سلامتی همچون کرونا بیشترین عامل استرس زا در کشور آمریکا است و نزدیک 70 درصد مردم این کشور همیشه نگران این موضوع هستند و در نظر سنجی ها این را اعلام کرده اند!

موارد استرس زا در آمریکا
موارد استرس زا در آمریکا

 

حملات تروریستی

در رده دوم حمله های تروریستی قرار دارد و 60 درصد مردم نگران این قبیل حوادث هستند. پس از حادثه 11 سپتامبر سال 2001 و حمله تروریستی به آمریکا که گویا خود قدرتمندان آمریکایی و صهیونیستی در آن دخیل بودند و با هدف هجوم به خاورمیانه آنرا طراحی کرده بوند, دولت مردم را به ترس همیشگی وادار کرده است و این استرس همیشه با آنان همراه است! حمله های داخلی خصوصا کودکان و نوجوانان با تفنگ و اسلحه به همکلاسی های خود و معلمین خود نیز بسیار شایع است و هر از گاهی خبر کشته شدن چندین دانش آموز به گوش می رسد که باعث نگرانی دائمی والدین در آمریکا است.

انتخابات سیاسی

سومین عامل انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا هست و با اینکه این نظرسنجی مربوط به سال 2019 هست و هنوز انتخابات 2020 برگزار نشده بوده و این همه داستان و هیجام وجود نداشته باز هم این نگرانی وجود داشته است. احتمالا تاکنون بیشتر هم شده است. همین چند روز پیش بود که در انتخابات نفسگیر آمریکا ترامپ سرنگون شد و به زمین و زمان اتهام تقلب زد و الان هم تهدید کرده که شکایت می کند و از کاخ سفید کنار نمی رود و جو بایدن 80 ساله باید کار را به دست بگیرد و هنوز هم آمریکا صحنه خشونت و تظاهرات طرفداران دو طرف و دو حزب ناکارآمد دموکرات و جمهوری خواه است!

تغییرات اقلیمی

اما نگرانی 56 درصد مردم این کشور تغییرات آب و هوایی است و این جای تقدیر دارد! مردم کشور مترقی این چنین نگران آینده فرزندان خود و محیط زیست هستند. 

اقتصاد

اقتصاد سرانجام در این رتبه قرار دارد و این خیلی عجیب است!

آزار و اذیت جنسی

تجاوز جنسی و آزار و اذیت در رتبه بعدی قرار دارد و البته چندین نگرانی دیگر نیز با درصدهای کمتر در رتبه های بعدی هستند.

 

نتایج انتخابات آمریکا در سال 2020
نتایج انتخابات آمریکا در سال 2020
81N8vD05S5L._AC_SL1500_
تقسیم بندی ایالت های آمریکا از نظر پراکندگی ویروس کرونا
رئیس-جمهور-آمریکا
رئیس-جمهور-آمریکا

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

10 − دو =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت