شاخ های مجازی ؛ احمق های بی هدف یا شیادهای هدفمند؟!

 

شاخ های مجازی که هستند؟ آیا همان احمق هایی که تظاهر می کنند هستند یا پشت پرده این داستان ها میلیاردها دلار پول در رفت و آمد است؟؟!!!

اصولا شاخ های مجازی چند دسته هستند. یک سری افراد که در اجتماع خود صاحب اسم و رسم هستند و شاید مبتذل باشند اما همه آنها را از قبل می شناختند. مثلا بهنوش بختیاری سال ها در سریال های دوزاری صداسیما بازی کرده و یک بازیگر درجه سوم بسیار معروف است که امروزه در اینستاگرام خود داروی کرونا را می فروشد!

گروه دیگر مسانی هستند که همانند قارچ در شبکه های مجازی بوبجود آمده اند و رشد کرده اند و از قبل هیچ کس آنها را نمی شناخت . همه این دوستان هم بر اثر اتفاق مشهور شده اند. مثلا وحید خزایی با لو رفتن عکس های گوشی اش در اینترنت و محمد کریم پور با تولید یک ویدیو که ناگهان دست به دست شد! امروزه دیگر این افراد برای خوش گذرانی و معروف بودن در شبکه های مجازی علی الخصوص اینستاگرام نیستند . آنها کاملا سازمان یافته و با برنامه و هدف هستند. گروه اصلی آنان که مخاطب بیشتری هم دارند همگی دارای یک سایت قمارخانه که با عبارت bet تمام می شوند هستند و از این طریق جیب مردم را می زنند. همه اینها هم به هم وصل هستند و توسط یک گروه مافیایی درترکیه اداره می شوند. چون امکان ندارد اینها سواد سایت زدن و اداره آن وب سایت را داشته باشند. این مافیا با این شاخ ها توافق می کند که درصد مشخصی از سود را بگیرد و در عوض برای آنها سناریو بسازد و امکانات در اختیار آنها بگذارد. مثلا ماشین و خانه و دختران اجاره ای. خیلی از آنها هم ایده های نابی برای جذب مخاطب دارند. مثلا خودکشی عشقی دنیا جهانبخت. یا دعوای ساختگی وحید خزایی و داوود هزینه یا خیانت یکی به دیگری و گرفتن مچ طرف مقابل هنگام انجام عمل و آن هم دوربین بدست! 

 

 

افراد خالطور و فراری از کشور همانند تتلو که بارها پیجش ریپورت شده نیز به ترکیه رفته اند و به این گروه پیوسته اند .

 

از طرف دیگر افرادی از آمریکا سعی در انجام این حرکات داشتند که بعلت قوانین سختگیرانه آمریکا چندان موفق نبودند و تعدادشان کم است!

 

 

علیرغم غافیگیری یک طرف همیشه این سناریوها از قبل هماهنگ شده و برای فریب مخاطب بکار می روند!

 

 

بعضی از این شاخ ها در داخل نیز مجبورند خط قرمز را رعایت کنند که حاضرند هر کار کثیفی را انجام دهند و آبروی ایران را ببرند.

 

 

 

 

جدیدترین شاهکار و مبتذل ترین این افراد ساشا سبحانی آقازاده فراری از کشور است که همین چندسال پیش او را در نمازجمعه و هنگام زاری برای ائمه و ذکر گفتن میدیدیم و اکنون به فجیع ترین و زننده ترین شکل ممکن دختران فراری و فاحشه را دور خود جمع کرده است.

 

خیلی از این افراد کسانی هستند که در کودکی عقده های بسیار برای آنان جمع شده و حالا برای ازادی بیشتر توانسته اند هر غلطی دلشان می خواهد بکنند.

 

سحر تبر نمونه دیگری از این افراد کثیف است که کارش به زندان و صداسیما و اعتراف کشید. وی خود را تا جایی که میتوانست زشت می کرد و همچون جن ژانر ترس و وحشت را انتخاب کرده بود!

 

 

بهنوش بختیاری نیز یکی دیگر از این افرادی هست که متاسفانه باید او را هم تحمل بکنیم. بازیگرنماهای دیگری همچون سحرقریشی نیز در این امر می تازند . آنان که بی سوادترین مردم هستند و صرفا بخاطر زیبایی مشهور شده اند و دیده شده رفتگران شهرداری را مسخره می کنند و رابطه های عجیب و غریبی با فوتبالیست ها و هر کس معروفی داشته اند.

 

 

خودکشی دنیا جهانبخت برای ساسی مانکن

 

 

شاهزاده سرین دیوانه عقب افتاده ای که وقتی دید از امریکا نمی تواند از اینستاگرام پول دربیاورد از آن کنار کشید!

 

 

هزینه های میلیاردی و دستمزد های شاخ های مجازی که تمام فعالیتشان در اینستاگرام مسخره بازی و ویدیوهای مبتذل است.

 

 

 

امیدواریم مردم ایران به خود بیایند ویکبار برای همیشه چالش ریپورت و حذف تمام شاخ های مجازی دوزاری و مبتذل را برپا کنند.

 

دعوای ساختگی داوود هزینه با وحید خزایی برای جلب فالوور

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

سه × چهار =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت