دیوانچی باسکوال نقاش ایتالیایی و نقاشی عاشورا

روح الامینی

دیوانچی بسکوال یا باسکوال نقاش معروف ایتالیایی

تصویر نقاش ایتالیایی از واقعه عاشورا
این نقاش معروف شبی در خواب و رویا صحنه عاشورا را خواب میبیند و از خواب می پرد و مدام گریه می کند و هرحال با یادآوری آن صحنه حالش منقلب می گردد.
او از آن شب به بعد آن صحنه را نقاشی می کند اما نقاشی او 6 ماه طول می کشد زیرا هربار او به آن واقعه فکر می کند دچار رعشه و حمله عصبی می شود. خلاصه او نقاشی زیر را کشید که عکس آن هم دروغ بود و بعدا معلوم شد که این نقاشی را یک ایرانی بنام  آقای حسن روح‌الامین جوان نقاشی متولد ۱۳۶۴ آنرا کشیده است و اسم آن “عرش بر روی زمین افتاد” است.

 

اثر حسن روح الامینی عرش بر روی زمین افتاد
اثر حسن روح الامینی عرش بر روی زمین افتاد

 

البته روزهای بعد این خبر و تمام این داستان تکذیب شد و از اساس منکر آن شدند. البته باید گفت این داستان ها در همه دنیا وجود دارد و اگر هم اتفاق بیفتد زیاد خبری نمی شود یا نمی گذارند که بشود چون برای مسیحی ها خیلی بد است که یک نفر خواب وقایع مسلمانان را ببیند و آن را انقدر عظیم بداند.
مثلا الهامی که به حضرت شهریار شاعر معاصر شد و او “علی ای همای رحمت” را سرود . وی گفت که این شعر در خواب به او الهام شده.
عظمت امام حسین حتما در اروپا و آمریکا نیز همانند ایران و آسیا عاشقان و شیفتگانی دارد. باید به این داستان و تکذیب پس از آن شک کرد و در مورد آن تحقیق کرد.

 

اثر حسن روح الامینی عرش بر روی زمین افتاد
حسن روح الامینی عرش بر روی زمین افتاد
Italian-painter-Divanci-Busqual
Italian-painter-Divanci-Busqual

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

3 + 8 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت