فرق اعتدال و اصلاحات (روحانی و خاتمی)

محمود-صادقی-مجلس
فرق اعتدال و اصلاحات (روحانی و خاتمی)

محمود صادقی نماینده تهران در مجلس که به افشاگری و دست گذاشتن روی نکته های حساس و جنجالی مشهور است در یک توئیت در توئیتر خود روحانی و خاتمی را مقایسه کرد و نوشت که روحانی مخالفان خود را بی عقل می داند اما خاتمی این نظر را نداشت. 
نطق “محمود صادقی” جو مجلس را متشنّج کرد و بارها در مجلس خبرساز شده است. وی به انتشار توئیت های جنجالی معروف است و در میان مردم بسیار محبوب است.
بیوگرافی محمود صادقی پر از فراز و نشیب است . وی ابتدا لباس روحانیت داشت و پس از خلع لباس محمود صادقی وی لباس عادی پوشید. اما اینکه چرا محمود صادقی لباس روحانیت را کنار گذاشت؟ یک سوال اساسی است. نطق محمود صادقی همیشه جنجالی است. و وی توییتر فعالی دارد. یکبار افشاگری محمود صادقی در واکنش به دستگیری نادر فتوره‌چی خبرساز شد . روز دیگر «حکم‌ جلب» محمود صادقی «خبرساز» شد  و روز دیگر نطق محمود صادقی در مورد قوه قضاییه !!!  

وی حتی در جمعی گریه تاثیرگذاری در حضور نوه امام خمینی کرد و با تیتر گریه مصنوعی محمود صادقی نماینده جنجالی مجلس سرخط خبرها شد!  روزهای دیگرتلاش ماموران برای بازداشت محمود صادقی، نماینده تهران جنجالی شد که علت دستگیری محمود صادقی هیچ وقت معلوم نشد. 

اما نماینده مجلس مورد علاقه رسانه‌های ضدانقلاب کیست؟؟  شهید صادقی “پدر محمود صادقی نماینده فعلی مجلس” یکی از روحانیون مبارز و طراز اول انقلاب بود. 

 

فرق اعتدال و اصلاحات (روحانی و خاتمی)
فرق اعتدال و اصلاحات (روحانی و خاتمی)

 

توئیتر صادقی
توئیتر صادقی
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

هشت + یازده =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت