عهدنامه کمپ دیوید

ترامپ-ستیزه-جو
عهدنامه کمپ دیوید | پست ترامپ

 

ترامپ با انتشار این عکس در اینستاگرام خود خبر از رفتن به کمپ دیوید برای دیدار با ماموران مرزی با مکزیک و کارکنان کاخ سفید برای مذاکره خبر داد. احتمالا این یک شو تبلیغاتی برای راضی کردن نمایندگان برای رای دادن به کشیدن دیوار در جنوب آمریکا است. چون ترامپ کمپ دیوید را پیشتر یک دهات و خسته کننده خوانده بود!

 

عهدنامه کمپ دیوید
عهدنامه کمپ دیوید

 

سنگ بنای ویلاهای کمپ دیوید از سال 1935 شروع شد و پس از سه سال یعنی 1938 پایان یافت و از زمان روزولت رئیس جمهور آمریکا رسما استراحت‌گاه مقام ریاست جمهوری آمریکا شد.

بنابراین نام این مکان از نام پدر و نوه فرانکلین روزولت گرفته شد که هر دو در نامشان دیوید داشتند. معاهده کمپ دیوید هم در همین مکان بین اسراییل و اعراب بسته شد و این غده سرطانی تا امروز به ظلم خود ادامه می دهد.

کمپ دیوید درواقع محل استراحت و خانه ییلاقی رئیس جمهور آمریکا می‌باشد. این منطقه در ۱۰۰ کیلومتری شمال شهر واشینگتن، دی. سی. و در میان تپه‌های جنگلی قرار دارد. یک جور لواسان آمریکایی ها حساب می شود!! نیروی دریایی و تفنگداران دریایی آمریکا این مرکز را اداره می کند و خدمت رسانی می کند.

دونالد ترامپ تا کنون از تفریگاه مار-ئه-لاگوی خود در ایالت فلوریدا به جای “کمپ دیوید” برای استراحت خود استفاده کرده‌است . آنرا ترجیح داده. خب او یک فرد بی عقل و لاکچری است و کمپ دیوید را قبول ندارد! ترامپ قبلا گفته که کمپ دیوید خیلی دهاتی است! و می‌دانید چقدر از اینجا خوشتان می‌آید؟ در حدود ۳۰ دقیقه و نه بیشتر!

 

صفحه اینستاگرام دونالد ترامپ
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

چهار × 1 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت