زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 چه زمانی است؟

دونالد ترامپ احمق
Trump and 2020 President Vote Election

 

زمان دقیق این انتخابات تاریخ 13 آبان سال ۱۳۹۹ می باشد. مصادف با 3 نوامبر 2020 . یعنی از زمان انتشار این مقاله یعنی 2020/1/1 حدود 10 ماه تا این انتخابات زمان مانده است و کاندیدای خیلی قوی برای مقابله با ترامپ در رسانه ها نیامده و دموکرات ها بنظر نمی رسد قصد 4 ساله کردن ریاست جمهوری ترامپ را داشته باشند ,حتی محبوبیت ترامپ پس از استیضاح او (که هرگز کامل نخواهد شد) بیشتر هم شده است! برنده این انتخابات کارش را از ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ بعنوان رییس جمهور قانونی آمریکا آغاز خواهد کرد. اما نگاهی بندازیم به مهم ترین رقبای ترامپ در سال 2020 .

ترامپ که با کنار زدن کلینتون در سال 2016 رئیس جمهور آمریکا شد گاهی یک تاجر حرفه ای و ظالم و سودجو بوده و گاهی یک دلقک سیرک که حسابی مسخره عام و خاص شده . فقط صحنه توصیف و اطلاع خبر کشته شدن ابوبکر البغدادی یکی از خنده دار ترین صحنه های دوران 4 ساله او بوده است. شاید نابودی داعش بزرگترین افتخار او باشد. جنگ اقتصادی با چین , دوشیدن عربستان سعودی در جنگ با یمن و تحریم های بی سابقه علیه ایران و نابودی اقتصاد ایران و خارج شدن از برجام و حتی تهدید کردن اروپا از دستاوردهای او بوده است. او بین آمریکا و مکزیک یک دیوار کشید. زندگی را بر مهاجران سخت تر کرد و به گفته خودش میلیون ها شغل در آمریکا بوجود آورد.

نظر مایلی سایرس و کاردی بی و سلنا گومز در مورد جنگ ایران و عراق

قیافه-عجیب-ترامپ
قیافه-عجیب-ترامپ

مهم ترین رقبای ترامپ برای ریاست جمهوری در سال 2020 :

 

از حزب جمهوری خواه ترامپ فقط یک رقیب دارد و آن هم فرماندار سابق ماساچوست است و بنظر نباید نگران او بود! اما از حزب دموکرات ده ها نفر آمادگی خود را برای ریاست جمهوری ابراز کرده اند که مهم ترین آنان جو بایدن معروف 76 ساله و دستیار سابق اوباما و همچنین برنی سندرز 77 ساله و کهنه کار می باشد. 

متن فارسی سخنرانی ترامپ پس از حمله ایران به آمریکا و ترور سردار سلیمانی

اسامی نامزدهای رییس جمهوری آمریکا 2020
اسامی نامزدهای رییس جمهوری آمریکا 2020
khabarme.ir

 

ترامپ هم بخاطر معامله با رییس جمهور اوکراین برای رسوایی جو بایدن متهم و استیضاح شد! باید منتطر ماند و 10 ماه صبر کرد و کارزار انتخاباتی آمریکا که معمولا شبیه یک سیرک و خنده دار است را مناظره کرد. باید شاهد سخنرانی های جنجالی ترامپ باشیم.

زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 چه زمانی است؟

چرا هشتگ عبارت ‘ایران عزیز’ در آمریکا ترند شده؟

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

محبوبیت ترامپ - 5/10

خلاصه

زمان انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 چه زمانی است؟ و مهم ترین رقبای ترامپ برای ریاست جمهوری در سال 2020 | آیا ترامپ دوباره رئیس جمهور می شود. دیوانه ای بنام trump

5 متوسط!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

12 − 3 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت