روابط ایران و آمریکا در سال ۲۰۲۱ به کجا رسید؟

ترامپ بایدن

 

پس از اسقاط ترامپ و دولتش و بایکوت شدن مفتضحانه او که از جنبش سیاهان شروع شد و با شعار BLM از کشته شدن فاجعه وار یک مضنون شروع شد و در بهبوحه کرونا کل آمریکا را گرفت و منجر به کشته شدن چند میلیون نفر بر اثر کرونا فقط بخاطر شرکت در تجمعات و انتقال ویروس کرونا شد و هزاران نفر در درگیری با پلیس مجروح شدند. پس از آن با نزدیک شدن به انتخابات جنگ قدرت بالا گرفت و پس از رای گیری بایدن جلو افتاد و ترامپ اتهام تقلب را به آنها زد و زد و خورد و درگیری بار دیگر شروع شد.

 

قیافه های وحشی ترامپ
قیافه های وحشی ترامپ

 

طرفداران ترامپ به ساختمان کنگره یورش بردند و افتضاح ترین فاجعه در تاریخ یک کشور رخ داد. چندین نفر کشته شدند و هزاران میلیارد دلار صرف جمع شدن این افتضاح شد. واقعا چرا به آمریکا می گویند جهان اول. چیزهایی که ما دیدیم در عقب افتاده ترین قبایل هم رخ نمی دهند. ترامپ احمق هم تا آخرین روز ریاست جمهوریش مشغول وراجی و نفرت پراکنی بود تا ناگهان در زمانی که هنوز رییس جمهور بود تمامی شبکه های اجتماعی و کانال های خبری او را بایکوت کردند و تمامی حساب های او را بستند.

 

دونالد ترامپ احمق
دونالد ترامپ احمق

 

از توئیتر و فیسبوک تا یوتیوب و اینستاگرام! بنده خدا به قدری تحقیر و منزوی شد که سرانجام قبول کرد که باخته است و ناگهان به کناری رفت و پس از چند روز غیب شدن سرانجام در روز مقرر کاخ سفید را تحویل داد و با سلام و صلوات انجا را تخلیه کرد. بایدن هم در رزو تحلیف خود خیلی ترسان و لرزان در حالیکه خودش یک پیرمرد اسقاطی است با وجود صد گردان نیرو و سرباز جنگی در کاخ سفید قسم یاد کرد و ترس تنها چیزی بود که در آن روز دیده میشد.

 

اطلاعات گردشگری امریکا
اطلاعات گردشگری امریکا

 

جنیفر لوپز و لیدی گاگا هم مراسم را کمی جانانه تر کردند و همه چیز در سرمای زیاد بسیار غم انگیز بود و شور و نشاطی در آن نبود. قدرت به دست دموکرات ها افتاد و تا امروز که میانه اسفند 99 است تقریبا هیچ خبری نیست! هم در سکوت کار می کنند و تقریبا کار خاصی انجام نشده و همه منتظر دسته گل های بایدن هستند. ترامپ هم بنده خدا عمرش به سر آمده و جز روسیاهی و پشیمانی چیزی برای خود و آمریکا باقی نگذاشت!!!

 

جو بایدن در باران
جو بایدن در باران

 

روابط ایران و آمریکا هم با تنش شروع شده و برجام محل اظهار نظرهاست. بنظر نمی رسد همه چیز به خوبی شروع شود اما سیاست همین لجن هست و هر دو طرف تا جاییکه جان مردم را به لب برسانند به لج و لجبازی و تاخیر در عمل اقدام خواهند کرد

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

3 × یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت