خانه روحانی کجاست؟

رییس جمهور روحانی

ولمون کنید توروقرآن ! آدرس خونه این بنده خدا رو می خواید چیکار ؟!

ویلای اعیانی آقای رئیس جمهور در ولنجک است!

خانه آقای روحانی  500 متر عرصه و 900 متر اعیان در خیابان ثارالله (کامبیز سابق) قرار دارد. کامبیز را کرده اند ثارلله و مشکل حل شده است! رییس جمهور یه مملکت تو یه خونه لاکچری و خوب نشینه کی بشینه؟ ساده زیستی مال اون قدیما بود.

فیلم ترسناک داخل خانه و محل زندگی حسن روحانی در جماران

 

خانه احمدی نژاد هم که می دانید در نارمک است و یکی از میدان های شماره ای که یک کوچه بن بست با نیروی های حراستی و محافظ.

عکس داخل خانه حسن روحانی :

فیلم ترسناک داخل خانه روحانی در جماران
داخل خانه روحانی در جماران

ادرس خانه روحانی

استخر خانه روحانی نداره!

خانه روحانی در جماران
خانه روحانی در جماران

از خیابان یاسر که به طرف محله جماران برویم، در اواسط خیابان حسنی کیا، کوچه ای است که با در آهنی بزرگی مسدود شده است. این کوچه به خاطر موقعیت استراتژیکش به باغی (عروف به باغ خسروشاهی) بزرگ منتهی می شود که در اطراف آن دفتر امام خمینی(ره) و منزل این امام بزرگوار قرار داشت. منزل مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، مرحوم آیت الله توسلی و مرحوم سید احمد خمینی نیز در این محله قرار داشت و در واقع این افراد همسایه بودند. بیمارستان قلب جماران هم در کنار این خانه ها است و الان کسانیکه آنجا می روند به آن سر می زنند. ملکی که امروز به نام «خانه حسن روحانی» نامیده شده، ملکی مصادره و دارای یک واحد مسکونی است که در اوایل انقلاب در اختیار دادستان کل وقت، یعنی سید حسین موسوی تبریزی بود ولی بعد از آن به ریاست جمهوری جمهوری اسلامی تحویل داده شد. در زمان ریاست جمهوری سید محمد خاتمی ، او به این خانه نقل مکان کرد و در هشت سال ریاست جمهوری اش در این خانه زندگی می کرد.

ویلای ریس جمهور روحانی
ویلای ریس جمهور روحانی

مرورگر دائمی

آیا روحانیی را دوست دارید؟ - 0/10

خلاصه

خانه روحانی کجاست؟ خانه احمدی نژاد محل زندگی روحانی عکس داخل خانه حسن روحانی ادرس خانه روحانی  داخل خانه روحانی در جماران ادرس خانه روحانی استخر خانه روحانی نداره!

0 بد!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

1 + شش =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت