مهناز افشار بی حجاب یا فراری از کشور؟

mahnaz_afshar_کم حجاب با پسر غریبه

مهناز افشار یکی از آن مورد های عجیب کشور است که اگر هر کس دیگری جای او بود حتما سرنوشت دیگری داشت! با چهره ای همانند گوگوش و سرنوشتی مشابه او که از کشور فرار کرد هم اکنون در خارج از کشور بسر می برد و چون همسر او متهم شده به واردات غیرقانونی شیرخشک های فاسد برای کودکان از کشور گریخته است اما نکته اینجاست که همسر او آقازاده است و پسر یکی از مقامات عالی رتبه کشور است. وی همچنان یکی دو فیلم در اکران دارد که بنظر می رسد آخرین نقش آفرینی های او در ایران باشند . هرچند مهناز افشار امروز ممنوع التصویر برای تبلیغات خیابانی نیز شد تا حاشیه هایش ادامه داشته باشند. یعنی فیلمی که او در آن بازی کند ممنوع التبلیغات است و این یعنی ضرر حداکثری برای تهیه کنندگان فیلم هایش. 

عکس های جنجالی و ادا اطوار ریحانه پارسا در جشنواره فجر 1398

tanaz-tabatabaei-mahnaz-afshar-arayeshgar
tanaz-tabatabaei-mahnaz-afshar-arayeshgar

 

وی متهم شناخته شده و اگر به ایران بیاید شاید دستگیر شود از طرفی مهناز افشار هم اکنون یک فیلم سینمایی بر پرده سینما دارد که توقع می رفت آقایان آن را از پرده پایین بکشند دقیقا همانند گلشیفته فراهانی و غیره اما این مورد کمی فرق دارد. او به جای محکمی وصل است و از طریق توئیتر و اینستاگرام خود نظام و مردم را گاهی مسخره می کند , گاهی مظلوم نمایی , گاهی اعلام همبستگی , گاهی خشم نشان می دهد .

عکس های نیکی کریمی : بانوی باوقار و قالی کرمان سینمای ایران!

afshar-yekta
afshar-yekta

 

با وجود اینکه صدها عکس بیحجاب از او در اینترنت منتشر شده باز هم ممنوع الکار نیست و می گوید دشمنان او وی را هک کرده اند یا عکس هایش را به سرقت برده اند . مهناز افشار که بخاطر شباهتش به گوگوش در سینما معروف شد و در دوران گلزاریسم به شهرت رسید اکنون در وضعی آشفته نه به کشور بازمی گردد نه قصد دل کندن همیشگی همانند افرادی چون صدف طاهریان را دارد. باید دید آینده چه می شود و آیا اتهامات همسر ژن خوب ایشان بخشیده می شود؟! هدف از انتشار این عکس ها ترویج فساد و فحشا نیست و فقط رو کردن چهره این هنرمندنمای فاسق و بی هنر است.

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

شانزده − نه =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت