شیرین نجفی کیست و با روح الله زم چه نسبتی دارد؟

شیرین نجفی چهره ای که این روزها نامش بر روی زبان ها افتاده از طرفی می گویند که او یک مهره نفوذی برای کشاندن روح الله زم به سمت ایران و دستگیری وی بوده. قضیه از این قرار است که پس از دستگیری روح الله زم مدیر و مجری شبکه ضدایرانی آمدنیوز سوالات بسیاری برسر چگونگی دستگیری وی در عراق و انتقال به ایران صورت گرفته است.

برخی می گویند او عامل نفوذی سپاه ایران بوده و نام مستعار او سودابه خرسند بوده است و مدت های طولانی سعی کرده در دستگاه رسانه ای علیه ایران نفوذ کند و البته بعضی هم معتقدند او هیچ گونه ربطی به این موضوعات نداشته است و خودش نیر بهمراه روح الله زم دستگیر شده است!
بعضی دیگر می گویند او جداگانه در ترکیه بازداشت شده است. مشرق نیوز این را نوشت اما 6 ساعت پس از درج این خبر آنرا پاک کرد که از یک سایت خبری پرادعا بعید است!

 

روح الله زم دستگیر شد شیرین نجفی
روح الله زم دستگیر شد شیرین نجفی

چون تلگرام او 24 ساعته روشن و آنلاین بوده عده ای می گویند او فرد سپاه است چون نمی تواند 24 ساعت بیدار باشد و عوامل سپاه تلگرام او را هدایت می کرده اند البته این ادعا خیلی مسخره بنظر می رسد چون کافی است شما تلگرام را روی لپتاب نصب کنید و آنرا باز بگذارید آن وقت 24 ساعته آنلاین هستید. واقعا بعضی افراد چگونه استدلال می کنند؟!!!!!

کس دیگری گفته وی عکس 15 میلیون یورو اسکناس 500 یورویی برای روح الله زم فرستاده و مدعی شده که اینها هدایای آیت الله سیستانی هستند برای راه اندازی تلویزیون آمدنیوز در عراق!!
15 میلیون یورو 500 یورویی یعنی شش دهم درصد کل اسکناس های 500 یورویی در جهان و این نیز بعید است!

 

شیرین نجفی کیست و با روح الله زم چه نسبتی دارد؟
شیرین نجفی کیست و با روح الله زم چه نسبتی دارد؟

مدعی شده اند که شیرین نجفی به زم گفته که بیا این پول ها را ببر فرانسه چون من پاسپورت ندارم!!!
این آدم که شمار قابل توجهی از اپوزیسیون ایران را مچل کرده بود؛ عقل ناقص عقب‌مانده‌ای دارد که مهارت استفاده از چهار عمل اصلی را بلد نیست.

رویداد24 نیز خبرهای احمقانه دیگری در این باره منتشر کرده و فرضیه های خود را کش می دهد! سودابه یا آرزو خرسند از اسامی دیگر این زن هستند که در ترکیه فعالیت داشته و اقدام به فروختن کیس ‎دراویش گنابادی به پناهجویان ایرانی با یک برگه به نام تشرف نامه و یک کتاب به اسم پند صالح می‌کرده و میزان جذب افراد به طریقت درویشی از سوی این خانم بدکاره از قطب دراویش هم بیشتر بود!

 

شیرین نجفی کیست و با روح الله زم چه نسبتی دارد؟ کلک رشتی
شیرین نجفی کیست و با روح الله زم چه نسبتی دارد؟ کلک رشتی

واقعا نمی دانیم این خبرها را که میسازد و هدفش چیست!!! دیگری می گوید نام او فاطمه است و آنکارا زندگی می کرده و کار اصلی وی رمالی و فالگیری بوده و در ایران بازداشت شده و سپس به راه قاچاق انسان به یونان روی آورده و داستان های تخیلی دیگر! بیانیه حمایت از مجید عزیزی که به همراه شاپرک تجری زاده، سارا امیری و لیلا میرغفاری و بیانیه‌های دیگر نیز با نام سودابه خرسند امضا شده اند.
مهسا رازانی همسر روح الله زم اما در فرانسه مصاحبه ای داشت و گفت که این خانم که همراه شوهرم به عراق رفته اعتماد کامل داشته و البته احتمالا او نیز گول خورده است!
به هر حال این اتفاق یک شوک به اپوزسیون ایران بوده و ضدایرانی ها را غافلگیر کرده و قدرت اطلاعاتی ایران را به رخ جهان کشیده است.
حالا این وسط بازجویی علیرضا نوری‌زاده از شیرین نجفی را داشتیم که در برنامه خود از وی می پرسد: تو عاشق زم بودی؟.

 

کلک شیرین نجفی به روح الله زم
کلک شیرین نجفی به روح الله زم

وقتی این دلقک ها ادای مهران مدیری در برنامه طنز را درمی آوردند و می پرسند آیا عاشق شده ای و …. نباید به این سیرک مسخره خندید؟ هیچ کدام از آنها به هم اعتماد ندارند و همگی اسیر ترس و یاس شده اند و به همدیگر بدون هیچ مدرکی تهمت می زنند.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

9 − 1 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت