چگونه یک کنکوری از شر گوشی موبایل خلاص شود!؟

موبایل و کنکور

 

چگونه یک کنکوری از شر گوشی موبایل خلاص شود!؟ چگونه گوشی را کنار بگذاریم و درس بخوانیم؟ چگونه اعتیاد به گوشی را از بین ببریم ! گوشی موبایل نمیزاره درس بخونم!! اینها سوالات و معضلات پشت کنکوری در دهه 90 است! گوشی موبایل امروزه دست هر بچه ای یافت می شود و به یک یک معضل و پدیده تبدیل شده و برنامه های اعتیادآوری همچون اینستاگرام باعث شده اند بچه ها از درس و مشق بیفتند و قوزی شوند!!! تحرک یک چهارم دهه شصت باشد و مشکلات بسیاری برای خانواده ها پیش بیاید.

اما چگونه از شر موبایل خلاص شیم ؟

 

گوشی و بدبختی های آن
گوشی و بدبختی های آن

 

باید به سیستم عصرحجر برگردید! بله ! بایستی در اتاقتان خبری از تکنولوژی نباشد! یا حداقل اینکه از گوشی های غیرلمسی استفاده کنید. باز هم اگر نمی توانید گوشی را خاموش کنید و تحویل پدر مادر و یا همسایه دهید.

نرم افزار های محدود کننده فراوانی وجود دارند که شما می توانید با استفاده از انها میزان دسترسی خود به برنامه های گوشی را کم کنید همچون quality time  و break free

قطع کردن اینترنت هم یکی از راه حل هاست. دقیقا همانند سیگار و مواد مخدر . اگر شما دسترسی به آنها نداشته باشید می توانید کمتر مصرف کنید و یا حتی اعتیاد خود را قطع کنید . اینترنت و گوشی موبایل نیز همانند سیگار و مواد مخدر اعتیاد دارد و به همان اندازه مضر است. هاست پایتون این وسط چه ربطی داره و این پیج چرا با این عبارت کلیدی بالا آمده باید از گوگل عزیز و الگوریتم فلوریدا بپرسیم و سکوت کنیم!!!

 

 

انواع قیمت های مواد قیمتی همانند طلا , ارز , نفت , خودرو , ارزهای دیجیتال , موبایل و کالاهای مصرفی و مصارف مردم.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

2 دیدگاه

 • soleimani پاسخ

  2020/04/30 بعدازظهر 12:27

  بابا ما سال 1384 کنکور دادیم اون موقع موبایل تازه اومده بود و ما نداشتیم اما جق می زدیم با کامپیوتر چه حالی هم میداد اولاش اما الان بچه دوساله هم موبایل تو دهنشه. نسل جدید بگا رفته. باز دهه شصت میتونست پیشرفت کنه چون کتاب میخوند اما نسل جدید خیلی تخمیه دهه هفتاد بد دهه هشتاد بدتر دهه نود که افتضاح به لعنت خدا نمیرزن….

   
 • K.s پاسخ

  2021/04/21 بعدازظهر 11:58

  آخی عزیزم شما کتاب خوندی اونوقت انقدر مودبی؟؟والا من دهه ی هفتادی از این حرفای بی ادبی هیچ وقت نزدم….اما معتقدم که نسل هشتادی از نسل من هفتادی خیلی با سواد ترن و اتفاقا خیلیم کتاب خون تر….اونوقتم میشه لطف بفرمایی یکی از پیشرفتایی که دهه ی ۶۰ لطف کردن برامون به ارمغان آوردنو نشونمون بدی😏؟؟؟

   

ارسال دیدگاه

یازده − چهار =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت