نحوه دریافت اینترنت رایگان وزیر آی تی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران - khabarme.ir

 

چگونه اینترنت مجانی که وزیر اطلاعات گفته بود را بگیریم ؟

اول باید بگوییم که این اینترنت که صد گیگ حجم است به تمام مشترکین خانگی داده می شود یعنی اگر در منزل مودم دارید احتمالا این 100 گیگ را دریافت خواهید کرد. اما این 100 گیگ به موبایل ها و سیم کارت ها و اینترنت های همراه داده نمی شود!

یعنی این اینترنت برای این است که شما تشویق شوید در خانه بمانید تا ویروس کرونا کم کم با محیط سازگار شود و برای بقای خود هم که شده کشنده نباشد. دقیقا همان اتفاقی که در چین افتاده و نسل های سوم و چهارم کرونا دیگر کسی را نمی کشند و آمار فوتی چین با یک میلیارد نفر جمعیت تک رقمی شده است!

بله اگر موج اول و دوم ویروس را رد کنیم و قرنطینه را رعایت کنیم این ویروس هوشمند برای حفظ موجودیت خودش میزان کشندگی خود در بدن قربانی را کم می کند و این یک واقعیت در مورد ویروس های کشنده است پس در خانه بمانید و منتظر ضعیف شدن این ویروس باشید!

حال اینکه اینترنت رایگانی که دکتر آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وعده آن را داده برای اکثر ISP ها من جمله پارس آنلاین بصورت اتوماتیک در حجم شما اعمال می شود. برای بعضی دیگر نیز بصورت کد تخفیف یا بصورت دستی بشما تعلق خواهد گرفت و باید از مرکز خود سوال کنید.

 

Azari-Jahromi-100GB-اینترنت مجانی وزیر جوان
Azari-Jahromi-100GB-اینترنت مجانی وزیر جوان
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

دوازده − یازده =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت