یک باک پر بنزین پژو ۲۰۶ چند کیلومتر راه می رود؟

یک باک بنزین پر
آزمایش بنزین و مسافت خودرو پژو 206

 

خودروی پژو ۲۰۶ چقدر بنزین مصرف می کند؟

 

همانطور که در تصویر زیر میبینیدما توانستیم با یک باک پر بنزین خودروی پژو ۲۰۶ مدل ۱۳۹۴ که تیپ ۵ هم هست و البته نیمه فول , (اما موتور همان تیپ ۵ است) حدود ۷۰۰ کیلومتر راه برویم و چراغ بنزین آن روشن شد. البته اگر ما ایرانی هستیم ۸۰۰ تا هم می رویم!!!

 

کیلومتر شمار خودرو پژو 206
کیلومتر شمار خودرو پژو ۲۰۶

 

این بعنی این خودرو به ازای هر لیتر بنزین ۱۴ کیلومتر را ه میرود. پس این خودرو درون شهر هر ۱۰۰ کیومتر ۷ لیتر بنزین می سوزاند. که برای یک خودرو مدل ۹۴ که ۴۴۰۰۰ کیلومتر راه رفته آمار بسیار خوبی است. مطمئنا در جاده این آمار را می توان بیشتر هم کرد و مثلا با آن ۹۰۰ یا حتی ۱۰۰۰ کیلومتر با یک باک راه رفت!

 

پنل سرعت و بنزین ماشین پژو 206
پنل سرعت و بنزین ماشین پژو ۲۰۶

 

امیدوارم این مطلب بدرد شما بخورد و بتوانید انتخاب های مناسبی انجام دهید مخصوصا اگر تصمیم به خرید خودروی ۲۰۶ دارید. خودروی شما با یک باک چند کیلومتر راه می رود؟ برای ما نظر بگذارید.

یک دیدگاه

  • آنتی دلال پاسخ

    2020/05/06 بعدازظهر 17:49

    ۲۰۶ باز خیلی کم مصرف تر از پرشیا و ۴۰۵ عه . البته به شرطی که روغنش تازه باشه و شمع ماشین رو زود عوض کنید و لاستیکاتون کم باد نباشه و به ماشین برسید. پژو هرچند خیلی قدیمی شده تو ایران و فقط آشغالاشو ما میسازیم اما بازم سگ ۲۰۶ شرف داره به پراید و سمند و این اتومبیل های دوزاری که ۱۰۰ میلیون می کنن تو پاچه مردم دلال ها.

ارسال دیدگاه

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت