هرم موفقیت

هر کس بشما گفت یک شبه شما را پولدار می کند یا بعد از مدت کوتاهی ثروت شما را چند ده برابر می کند یا از این دست جملات , مطمئن باشید او یک شیاد و کلاهبردار یا یک آدمیست که گول دیگری را خورده است.

هرم موفقیت چیست ؟

هرم موفقیت این است. مهم ترین عامل موفقیت صبر است!! بعد از پافشاری و اصرار و بعد از آن آموزش دیدن و بالا بردن مهارت ها بصورت دائمی و پیوسته .

سپس نوبت به چالش ها و شکست ها می رسد. بعله ! شما هیچ وقت به موفقیت نمی رسید مگر اینکه بار ها و بار ها شکست بخورید! اصلا لازمه موفقیت شکست است . و نا امید نشدن بخشی از پروسه این هرم است.

بیدار شدن صبح زود و دیر خوابیدن بخش دیگری از این هرم است. استرس , شک , فشار و ترس نیز در رده آخر قرار دارند. یعنی از همه کم اهمیت تر اما با مقدار خیلی زیاد. ببینید.

اگر این علایم را دارید در راه موفقیت گام برمی دارید و اگر نه حتما یک جای کارتان می لنگد .

 

 

هرم موفقیت
هرم موفقیت

 

از شکست هایتان دلسرد نشوید. شاید بازگشت و تلاش دوباره و رها نکردن را یک فاکتور مهمی باید دانست که در این هرم وجود ندارد و شاید هم در بخش صبر و استقامت گمارده شود. اما می توان گفت که با وجود این فاکتورها شما 100% و بدون شک به فرمول کیمیا و اکسیر موفقیت دست خواهید یافت. 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

یک دیدگاه

  • علی پاسخ

    2020/04/30 بعدازظهر 12:29

    موفقیت یعنی پول تو ایران . لعنت به این سیستم کسشعر. همه پولا دست آخونداس و آقازاده ها نظیر ساشا سبحانی که دخترا رو تو خارج لخت کنه. همه میخوان با پولدارا باشن. موفقیت ینی حرومزادگی و دزدی. لعنت به این نظام و سیستم که اینجور ما جوونا رو نابود کردن. نفرین ما تا ابد با شما خواهد موند و اون دنیا یقه تونو میگیریم. باخت ما اتفاقی نیست

     

ارسال دیدگاه

بیست − 13 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت