10 نشانه غیرقابل انکار که یعنی او عاشق شماست!

حرکات و رفتار یک مرد عاشق

 

او عاشقم است! یا نیست؟ از کجا بفهمیم ؟ عشق واقعی یا از روی هوس؟!
همه ما ایده ای در مورد این که عشق چیست داریم. عشق یک مبحث گول زننده است. شخصی ممکن است بشما بگوید عاشق شماست اما در دلش این حس را نداشته باشد و یا برعکس ممکن است شخصی در دلش عاشق شما باشد اما نتواند به زبان بیاورید یا خجالت بکشد!!
عشق بهمان اندازه که زیبا است ترسناک نیز هست! همه ما در برابر عشق گارد می گیریم و از آن فرار می کنیم اما وقتی گرفتارش شدیم بی دفاع و بازیچه می شویم .

 

signs-he-is-in-love-with-you
signs-he-is-in-love-with-you

 

ما در این مقاله بشما 10 نشانه را معرفی می کنیم که اگر در شخصی آنها را یافتید مطمئن باشید که وی عاشق شماست.برای فهمیدن نظر طرف مقابل در مورد خودتان این مقاله را تا انتها بخوانید!

آزمون : آیا او واقعا عاشق شماست؟ میخوای بفهمی دوستت داره یا نه؟

 

 

۱۰-راز-عاشق-ترین-آدم-ها-از-نظر-روانشناسان-و-دانشمندان
۱۰-راز-عاشق-ترین-آدم-ها-از-نظر-روانشناسان-و-دانشمندان

 

1- طرز نگاه کردن :

مطمئن باشید که یک عاشق معشوقش را به شیوه خاصی نگاه می کند . عاشق خجالتی معشوقش را یواشکی به آن شیوه نگاه می کند و یک شخص سوم ممکن است به این نگاه پی ببرد! فرد عاشق بشما همانند معجزه جهان و خداوند روی زمین نگاه می کند. با چشمان از حدقه بیرون زده و یک لبخند ملیح ناخودآگاه. طرز نگاه پسر عاشق یکی از زیباترین نگاه های جهان است!

2- می خواهد بشما بدهد :

عاشق هیچ وقت از معشوقش چیزی نمی گیردو بلکه همیشه سعی می کند چیزی به او بدهد. بعنوان یک بخشنده به معشقوقش. همانند یک مادر به فرزندش. اگر تصور کنید میبینید که مادر هیچ وقت چیزی از فرزندش نمی گیرد. همیشه و همیشه درحال دادن به او است. وعده های غذایی . پول برای خریدن اسباب بازی و خوراکی و بازی . هرچه فرزندش می خواهد گوش می دهد و حتی حاضر است جان خود را برای فرزندش بدهد. عاشق هم باید کمی از این خواص را داشته باشد!! هرچند هرگز و هرگز بپای یک مادر نمی رسد.

10 نشانه غیرقابل انکار که یعنی او عاشق شماست!

3- اولویت در رفتار

اگر یک عاشق هزار کار داشته باشد و عشقش زنگ بزند و بگوید برویم بیرون؟؟؟ او همه آن کار ها را عقب می اندازد و دعوت عشقش را لبیک می گوید! آیا شما اولویت کسی که دوستتان دارد هستید؟ تا حالا شما را سینما و گردش برده؟ حاضر بوده با شما در یک جای سرسبز کنار یک رودخانه چای بخورد و شما را ببوسد؟ درحالیکه هزاران کار در شهر دارد!

4- می خواهد خودش را در زندگی شما جای دهد.

عاشق به هر طریقی از عشقش خبر می گیرد و سعی می کند معشوقش را ببیند و به هر طریقی که شده خودش را در زندگی عشق خود جای دهد. از پیام دادن گاه و بیگاه غافل نمی شود و از بی محلی شما ناامید نمی شود.

5- واقعا شما را می بیند!

چیزهایی را درمورد شما می بینید که دیگران نمی بینند. او فقط عاشق شما نیست. عاشق هر چیزی است که در رابطه با شماست. حرکات مرد عاشق در عین مخفی بودن بسیار هم تابلو است!

6- شادی شما مهم تر از خودش است.

یک مرد اطمینان حاصل می کند که شادی و خوشحالی کسی که دوست دارد تامین شده است. او از شادی خودش می زند تا لبخند معشوقش را ببیند. او دشمن هر چیزی می شود که شما را ناراحت کند و شاید کاسه داغ تر از آش شود علی الخصوص اگر پای فرد دیگری در میان باشد!

 

عاشق واقعی
عاشق واقعی

7- هر وقت از او دور شوید دلش برایتان تنگ می شود!

قص علی هذا این باید طبیعی باشد اما این درمورد فرد عاشق صدچندان است. اگر 24 ساعت درکنار هم بودید و از هم جدا می شوید و دو دقیقه بعد تکست می دهد که دلش برای شما تنگ شده تعجب نکنید! او عاشق واقعی است!

8- از شما راحت معذرت خواهی می کند.

یادم می آید در قرار دوم با همسرم به او تکست دادم و قرار را با او فیکس کردم اما او 45 دقیقه دیر جواب داد. او کلی معذرت خواهی کرد و گفت که برای ناهار خوردن جایی رفته. قدر این مردان را بدانید. برای من اصلا مهم نبود که 45 دقیقه دیر جواب داده اما برای او مهم بود که من ناراحت نشوم.

9- او ناامید نمی شود.

عاشق از عشقش ناامید نمی شود. حتی اگر بی میلی و بی رغبتی را ببیند. او بارها و بارها سعی خودش را می کند. در ایران این مسئله مبهم است و گاهی تا اسیدپاشی هم پیش می رود. درست است که علاقه باید دوطرفه باشد اما عاشق واقعی در کمال ادب سمج است!!
اگر کسی حاضر شد بخاطر عشقش به صورت طرف مقابلش اسید بپاشد او عاشق نیست و یک دیوانه زنجیری است و باید بستری و محاکمه شود.

10- احوال شما را پس از سال ها جویا می شود.

اگر نتوانست شما را راضی کند و شما او را بلاک کردید و پس از سال ها بسراغ شما آمد به او یک فرصت دیگر بدهید. کسی که شما را نخواهد سریع پس از شما دست بکار می شود و بعدها که شما را ببیند هیچ رغبتی بشما نخواهد داشت!

 

خیلی کم پیش می آید یک شیاد حقه باز که با صد نفر است همه این نشانه ها را داشته باشد. مگر اینکه شما خیلی پولدار باشید. در آن صورت نیز راه هایی برای تشخیص عشق واقعی هست . پس قدر کسانیکه این نشانه ها را دارند بدانید و عشق آنها را جواب بدهید. مطمئن باشید دیگر کسی همانند آنان شما را دوست نخواهد داشت.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

سیزده + یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت