بهترین کانال فارسی روانشناسی یوتیوب

یوتیوب

بهترین کانال فارسی روانشناسی در یوتیوب با حضور روانشناسان متعدد همانند دکتر فرهنگ هلاکویی و دکتر بابایی زاد و دکتر انوشه و خیلی های دیگر و بزرگانی همچون دکتر الهی قمشه ای و دیگر روانشاسان جوان کانال کلیپ های روانشناسی و انگیزشی می باشد.

 

با فیلترشکن کلیک کنید : بهترین کانال روانشناسی در یوتیوب

 

کانال یوتیوب روانشناسی
کانال یوتیوب روانشناسی

در این صفحه یوتیوب شما با کلیپ های دیوانه کننده ای روبرو می شوید که ذهنیت شما را نسبت به زندگی تغییر خواهد داد. دکنر هلاکویی بزرگترین و بهترین استاد روانشناسی ایران است و بیش از 50 سال تجربه در این عرصه دارد و با ده ها هزار فرد مریض و با بیماری روانی مصاحبه و گفتگو انجام داده و از زمان شاه در دانشگاه تهران و سپس در بهترین دانشگاه های آمریکا کار کرده است. دکتر هلاکویی را می توان پدر علم روانشناسی ایران نام برد. 

از داخل ایران با فیلترشکن وارد شوید :

بهترین کلیپ روانشناسی از دکتر هلاکویی در یوتیوب

 

کانال یوتیوب روانشناسی
کانال یوتیوب روانشناسی

در گذشته این چنین تنوع رسانه های اینترنتی نبود و ما کمتر و فقط از طریق رادیو تلویزیون به کانال های ارتباطی روانشناسی دسترسی داشتیم و انتخاب ما انتخاب دیگران بود. اما الان خودمان می توانیم از بین میلیون ها محتوای فارسی و انگلیسی بر روی اینترنت انتخاب کنیم و همین انسان ها را پیچیده تر کرده است. علم مهم قرن جدید نه کامپیوتر و نه آی تی و فضانوردی بلکه درون سلامت و مهم ترین آنها یعنی سلامت روانی و ذهنی است . در این قرن آشفته باید روان خود را ابتدا دریافته و ذهن را آرام سازیم و این مقدمه تمام فعالیت های بعدی انسان است. با بیماری های روانی قرن جدید باید مدارا کرد و آنها را شناخت و درصدد خفیف کردن آنها برآمد. بیش از 90 درصد جامعه انواع و اقسام بیماری های پنهان روانی را دارند و روانشناسی علم بسیار مهم و پیچیده ای است.

 

کانال یوتیوب روانشناسی
کانال یوتیوب روانشناسی
یوتیوب روانشناسی
یوتیوب روانشناسی
ابی و هلاکویی
ابی و هلاکویی
youtube
youtube

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

هفت + بیست =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت