کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

Coronaviruses_خبرمی khabarme.ir
آیا باید از کرونا بترسیم ؟

 

خب, پس از سه ماه درگیری چین امروز 26 اسفند ماه 1398 اعلام کرد که بالاخره موفق شده جلوی این بیماری یعنی کرونا را بگیرد و برای اولین روز پس از روزهای متمادی حتی یک نفر هم در چین کشته نشد این درحالیست که پس از سه ماه جنگ با این بیماری در چین 100 هزار نفر مبتلا شدند و 3200 نفر فوت کردند .

اگر فرض کنیم که این آمار واقعی باشد و طبق آمارها بیماری در چین متوقف شده باشد و فرض کنیم جمعیت چین یک میلیارد نفر باشد (هرچند که 400 میلیون نفر بیشتر است!) پس درصد مبتلایان به کرونا در چین نسبت به جمعیت 0.01 درصد است! (یک صدم درصد) یعنی یک ده هزارم جمعیت!  درصد فوت شدگان 0.00032 درصد کل جمعیت است .

قیافه ویروس کورونا از چربی و کشندگی بالا
قیافه ویروس کورونا از چربی و کشندگی بالا

خدا کند که ویروس مهار شده باشد و در سایر کشورهای جهان از جمله ایران هم همین طور شود . اما آیا این تبلیغ رسانه ای کر کننده و وحشت برانگیز برای این درصد ها ارزش آن را داشته است؟ خود شما چقدر استرس گرفته اید؟

آیا می دانستید که خیلی بیماری های وحشتناک تری از کرونا وجود دارند که ما از آنها بی خبریم؟

آیا می دانستید فقط در سه ماهه اول سال 2020 بیش از 2 میلیون نفر بر اثر نداشتن غذا و ضعف عضلانی فوت کردند؟؟؟! آیا شما تا حالا خبری از این فاجعه به گوشتان خورده است؟

یکبار دیگر به آن فکر کنید از روز اول 2020 تا الان که کمتر از سه ماه گذشته است , 2 میلیون نفر بر اثر نبود غذا در آفریقا و یمن و سوریه و کره شمالی و حتی چین و آمریکای جنوبی کشته شده اند! باورتان می شود؟؟ در حالیکه پس از 3 ماه کشته شدگان ناشی از کرونا به زحمت به 6500 نفر رسیده است.

جمعیت فعلی جهان - khabarme.ir
جمعیت فعلی جهان – khabarme.ir

 

آیا میدانستید رقم کشته شدگان در جهان بر اثر نداشتن مواد غذایی (حتی یک تکه نان) در سال 2020 , 300 برابر تعداد افرادی است که بر اثر ویروس کرونا کشته شده اند ؟

آیا می دانستید که رسانه های اجتماعی برای اولین بار است که شما را با اخبار یک بیماری بمباران اطلاعاتی می کنند؟ آیا میدانستید در زمان بیماری های کشنده هم خانواده کرونا همانند مرس و سارس شبکه های اجتماعی این چنین برای ترساندن شما گسترده نبودند؟

به طور میانگین شما روزی 200 خبر مربوط به ویروس کرونا از تغییر موبایل و کامپیوتر و رادیو و تلویزیون و افراد می شنوید! این یک بمباران خبری است و احتمال بیماری های روانی و مربوط به استرس را بسیار بالا می برد.

آیا می دانستید آمار فوت شدگان بر اثر قحطی و کمبود غذا در همین امروز برابر است با آمار کل فوت شدگان ویروس کرونا از آغاز تا امروز؟!

آیا می دانستید آمار کشته شدگان بر اثر آنفلونزاری معمولی در سه ماهه اول سال 2020 چند نفر است؟ 100 هزار نفر! و این رقم تا آخر سال به 700 هزار نفر می رسد!

آیا میدانستید ویروس ایدز در سه ماه اول سال 2020 چند نفر را به کام مرگ کشانده ؟

350 هزار نفر .

AIDS - www.khabarme.ir
AIDS – www.khabarme.ir

 

در سه ماه اول سال 2020 , 2 میلیون نفر بر اثر سرطان جان خود را از دست دادند.

در سه ماه اول سال 2020 , 200 هزار نفر بر اثر نیش پشه مالاریا جان خود را از دست داده اند! شما تا بحال پشه مالاریا را از نزدیک دیده اید؟

روزی 10 میلیارد نخ سیگار در جهان دود می شود و روزی 13000 نفر در جهان بر اثر سیگار کشیدن میمیرند!

روزی 8000 نفر بر اثر مصرف زیاد الکل جان می دهند!

روزی 3000 نفر در جهان خودکشی می کنند!

روزی 4000 نفر در جهان بر اثر تصادفات رانندگی کشته می شوند.

تمام اعداد بالا میانگین واقعیت اتفاقات جهان هستند! چرا رسانه ها این روی این اعداد و ارقام خیلی بزرگتر کار نمی کنند؟

ما به شما می گوییم چرا! چون خبر جدید همیشه بهتر است!! یک عامل مرگ و میر جدید و ناشناخته خیلی بیشتر می تواند شما را بترساند تا یک عامل که از روز اول تولد شما وجود داشته و به آن عادت کرده ایم! یک فاکتور جدید خیلی می تواند ترسناک بنظر بیاید و خودتان واکنش مردم جهان به این رخداد را دیده اید! خبررسانی ها و شبکه های اجتماعی نیز شاید 50 درصد هدفشان آگاه سازی شما و نجات جان شما و حفاظت از نسل نوع بشر است! مطمئنا 50درصد هدف آنان بدست آوردن فالوور و بازدیدکننده و جلب کردن توجه است! کمی بیشتر این مسائل را رصد و بر روی آنان تامل کنید. آمار ها را مقایسه کنید و بدنبال کشف حقیقت باشید. 

 

 

 

تراکم جمعیت جهان روی نقشه - khabarme.ir
تراکم جمعیت جهان روی نقشه – khabarme.ir

اخبار ویروس کرونا

چرا یک نفر هم در هند براثر کرونا کشته نشده؟؟؟

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

آیا باید انقدر از ویروس کرونا بترسیم؟؟؟

کرونا به چه کشورهایی سرایت کرده است؟ اواخر سال 1398

کشف حجاب؟ ویروس کرونا؟ حمله موشکی؟ قیمت دلار؟

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

کرونا ترسناک است؟ - 9/10

خلاصه

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟روزی 8000 نفر براثر مصرف زیاد الکل, 4000 نفر براثر تصادفات رانندگی, 200 هزار نفر بر اثر نیش پشه مالاریا و 2 میلیون نفر بر اثر سرطان جان میدهند

9 شگفت انگيز!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

5 × یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت