جدید ترین و آخرین آمار مبتلایان ویروس کرونا در جنوب غربی خوزستان تا ۲۱ خرداد ۹۹

ویروس قرمز کرونا - www.khabarme.ir

 

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان از مبتلا شدن ۱۳۷ مورد جدید کرونا در 24 ساعت گذشته گفت: شمار مبتلایان ویروس کرونا در جنوب غربی خوزستان به ۲۵۵۱ مورد افزایش یافت!

 

 

شکر الله سلمان زاده رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان (چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه ۹۹) گفت که در شبانه روز گذشته ۱۳۷ مورد جدید ابتلا در منطقه آنها مشاهده و جمع آوری شده و این تعداد شامل ۶۳ بیمار از آبادان، ۷۰ بیمار از خرمشهر و ۴ بیمار نیز از شادگان می باشد.

 از این تعداد بیماران ۱۰۱ بیمار (آبادان ۴۴ نفر، خرمشهر ۵۷ نفر و شادگان نیز ۲ نفر) به صورت سرپایی تشخیص داده شدند که درمنزل قرنطینه و تحت مداوای کادر درمان قرار گرفتند و یا در مرکز نفس تحت مراقبت هستند و ۳۶ مورد شامل ۱۹ بیمار از آبادان و ۱۷ بیمار از خرمشهر و ۲ بیمار نیز از شادگان بستری شدند.

وی افزود: شمار مبتلایان جنوب غرب خوزستان تا کنون به دو هزار و ۵۵۱ مورد رسیده که از این تعداد یک هزار و ۶۴۲ مورد بصورت سرپایی درمان شده اند. که به تفکیک در آبادان یک هزار و ۲۴۵ مورد، خرمشهر ۸۹۲ مورد و شادگان نیز ۴۱۴ مورد است که از این تعداد دو هزار و ۳۸۶ نفر با حال عمومی خوب کلا بهبود یافته و ترخیص شدند.

سلمان زاده گفت : متاسفانه در شبانه روز گذشته یک مورد جدید فوتی در آبادان ناشی از بیماری کرونا داشتیم و طبق آمار، تعداد نهایی جان باختگان در این محدوده همان ۱۰۱ مورد رسیده است که به تفکیک شامل ۴۹ نفر در آبادان، ۴۴ مورد در خرمشهر و ۸ مورد در شادگان می شود.

رییس دانشکده علوم پزشکی آبادان در پایان بیان کردکه : در حال حاضر ۶۴ بیمار کرونا مثبت در بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان بستری و در حال مداوا و مراقبت هستند.

با این آمار تا دیروز آمار مبتلایان خوزستان ۲۴۱۴ بیمار، بهبود یافتگان ۲۲۴۱ مورد، فوت شدگان ۱۰۰ مورد و بستری شدگان کرونای مثبت نیز ۷۳ بیمار اعلام شده بود.

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
خون یک بازیافته از بیماری کرونا
خون یک بازیافته از بیماری کرونا
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

18 − 14 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت