آخرین آمارهای کرونا از شیوع کرونا | 99/2/8

 

طبق گزارش های رسمی آمار و ارقام شیوع کروناویروس تا امروز 99/2/8 به شرح زیر است :

بیش از 3 میلیون مبتلا و 200هزار کشته در جهان!

آمریکا با اقتدار در صدر جدول است و البته کمی از شیب کشندگی آن در این کشور کاسته شده است. اسپانیا ایتالیا را رد کرد و مقام دوم را دارد و ایتالیا سوم است. فرانسه با افزایش زیادی به رتبه چهارم رسیده و آلمان که خیلی خوب کار کرده پنجم است. انگلستان رتبه ششم را دارا است و ترکیه هم بالاخره ایران را گرفت و هفتم است و ایران در رتبه هشتم به عدد 3 رقمی مبتلایان روزانه رسیده است و عدد دورقمی کشته شدگان که البته همیشه این اعداد 9 و 9 و 9 هستند کویا دولت سعی می کند مثلا 4 رقمی را 3 رقمی کند و 3 رقمی را دورقمی کند.. با این تفاصیل مجموع مبتلایان کرونا در ایران تا امروز که هشتم اردی بهشت است به بیش از 91 هزار نفر رسیده است و کشته شدگان نیز نزدیک به 6هزار نفر. 

 

روسیه اما پس از مدتی پنهان کاری اکنون به نزدیک 90 هزار مبتلا رسیده است و اما چین به روزی 3 مبتلا و 1 کشته که اعداد بسیار خوبی است برای کشوری با بیش از 1 میلیارد جمعیت. این نشان از همبستگی مردم و گوش کردن به هشدار ها دارد. دقیقا برعکس مردم جهان!

 

 

موردهایی که پرونده آنان بسته شده اند به یک میلیون و صد هزار نفر رسیده اند که شامل 900 هزار مورد بهبود یافته و دویست هزار نفر فوتی بوده است. اما نزدیک دومیلیون نفر درگیرند و هنوز بهبود نیافته اند.

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

سه × یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت