چرا یک نفر هم در هند براثر ویروس کرونا کشته نشده؟؟؟

غذاهای هندوستان

 

تا زمان نوشتن این مقاله در تاریخ جمعه 16 اسفند 98 حتی یک نفر هم در هندوستان جان خود را بر اثر ابتلا به ویروس کرونا از دست نداده است!!! دیوانه کننده است؟ با ما باشید تا این مساله را بررسی کنیم!

امار ویروس کرونای بدترین ها

آمار ویروس کرونای هندوستان
آمار ویروس کرونای هندوستان

 

همانطور که میبینید چین 3000 کشته داشته و ایتالیا و ایران با بیش از 100 کشته و در میانه های جدول هندوستان با 30 مبتلا و صفر کشته!!! و 27 بهبود یافته!!!

شاید بگویید امکان ندارد هندوستان که همسایه چین است و تقریبا به اندازه چین نیز جمعیت دارد یعنی در حد میلیارد, حتی یک عدد کشته هم نداده باشد! البته اگر در آینده این ویروس به هند نفوذکند و هزاران نفر را به کام مرگ بکشاند باز هم اینکه در سه ماه اول یک هندی کشته نشده باز هم یک شگفتی بزرگ است! اما چرا هندوستان به این چنین کشوری بدل شده؟ آیا این ویروس برای ژن چینی و ایرانی ایتالیایی طراحی شده؟! یا شاید همه اینها یک توهم بیش نیست؟

 

هندوستان کثیف ترین کشور جهان
هندوستان کثیف ترین کشور جهان

 

با اینکه هندوستان یکی از کثیف ترین کشورهای جهان است و به علت دررفتن کنترل تولید مثل جمعیت آن به میلیارد نزدیک شده و اصلا نظافت در آن رعایت نمی شود و مردم مدفوع و ادرار خود را کنار جاده رها می کنند و هیچ خجالتی از اجابت مزاج در انزار عموم ندارند باز هم ما یک عدد کشته ازاین کشور نداریم در حالیکه 100 هزار نفر در دنیا تاکنون به این ویروس مبتلا و 3000 نفر کشته شده اند! یعنی 3 درصد! 

 

جواب این مسئله بیشتر از نظام خوراک و رژیم غذایی هندی ها خلاصه می شود. می دانید هندی ها بیشتر چه می خورند؟ 

بله ! فلفل !

 

غذاهای تند و تیز هندی
غذاهای تند و تیز هندی

اخبار ویروس کرونا

چرا یک نفر هم در هند براثر کرونا کشته نشده؟؟؟

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

آیا باید انقدر از ویروس کرونا بترسیم؟؟؟

کرونا به چه کشورهایی سرایت کرده است؟ اواخر سال 1398

کشف حجاب؟ ویروس کرونا؟ حمله موشکی؟ قیمت دلار؟

انواع فلفل های تند و تیز که در همه غذاهایشان وجود دارد و غذای هندی معروف است به آتش زدن دل و جان! آیا فکر نمی کنید که همه تند خوردن هندی ها ویروس کرونا را تارومار کرده است و سیستم ایمنی بدن نژاد هندی را چند درجه قوی تر کرده است؟ کمی به آن فکر کنید و سپس نظر دهید. توصیه ما بشما برای ایمن کردن سیستم ایمنی بدن خودتان خوردن انواع فلفل های سیاه و قرمز و سبز و زرد و هر ماده غذایی تند دیگری همانند زنجبیل وسیر و پیاز غیره است! مطمئن باشید که ضرر نمی کنید. خود ما یک پروفسور ایرانی را سراغ داریم که معتقد است اگر روزی دو وعده سیرهمدان را بخورید هرگز سرما نمی خورید!

 

هندی ها در کنار توریست ایرانی نازنین معراجیهندی ها در کنار توریست ایرانی نازنین معراجی
هندی ها در کنار توریست ایرانی نازنین معراجی

پس از جهش ژنتیکی ویروس کرونا هندوستان هم درگیر کرونا شد و دیگر غذاهای تندوتیز آنان کفاف نداد و کرونای انگلیسی و کرونای هندی به جان آنان افتاد و همه را تار و مادر کرد. کرونا به هیچ کس در هندوستان رحم نکرد و تا روز نزدیک 500 هزار نفر مبتلا هم آمار رسید. یعنی هر دو روز یک میلیون نفر این بیماری را گرفتند. شاید رقم واقعی از این هم بیشتر باشد. (آپدیت جدید اردی بهشت 1400)

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

یک × 3 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت