رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

ویروس کرونا - یک بیمار یا پرستا بیمارستان - khabarme.ir

 

رقص دو پرستار چینی پس از بهبودی بیماران زیر دست خود از ویروس کرونا :

این کرونا چیست که همه عالم حیران اوست!؟

تا کنون بیش از 3000 نفر بر اثر ویروس کرونا به کام مرگ رفته اند که اکثریت آنها دارای سنین بالا و یا اینکه دچار بیماری های زمینه ای قلبی عروقی و تنفسی همانند آسم و عفونت های ریوی یا اختلالات تنفسی بخاطر سیگار کشیدن فراوان و غیره بوده اند. اما بگذارید کمی خیال شما را هم راحت کنیم. تا اکنون کمتر از 100 هزار نفر به این ویروس دچار شده اند که تا همین لحظه 50 هزار نفر از آنها بهبود خود را باز یافته اند و کاملا از بیمارستان ترخیض شده اند! از 50 هزار نفر باقی مانده 3 هزار نفر در جهان فوت کرده اند و 47 هزار نفر دیگر هنوز درگیر مراحل بیماری هستند که احتمالا بیش از 90 درصد آنان بهبود خواهند یافت. برای اطلاعات بیشتر شما می گوییم که احتمال اینکه شما بر اثر سایر مواردی که تمام عمرتان شما را تهدید می کرده فوت کنید خیلی بیشتر از کرونا است! فقط در 2 ماه اول سال 2020 , 24میلیون نفر درجهان بدنیا آمدند و 10 میلیون نفر فوت کردند و این دنیای ماست! 10 میلیون نفر در دوماه سال 2020 از دنیا رفته اند این درحالیست که 6 سال جنگ جهانی دوم 80 میلیون کشته داشت!

مثلا همین امروز بیش از 20 هزار نفر بر اثر نداشتن غذا در جهان فوت کرده اند!!! واقعا تعداد زیادی است.

امسال (منظور همین سه ماه اول سال 2020 است) حدود 2 میلیون و دویست هزار نفر فقط بر اثر بیماری های واگیردار جان باخته اند و سهم کرونا تا اینجا فقط 3000 نفر از این تعداد بوده است!!!

در سال 2020 تا الان حدود 230000 نفر بر اثر تصادفات جاده ای فوت کرده اند!

ما خیلی باید از مالاریا بیشتر بترسیم و خدارا شکر کنیم که در ایران اصلا چنین چیزی نداریم یا خیلی کم داریم!!! در همین سه ماه بیش از 160 هزار نفر بر اثر نیش این پشه درجهان کشته شده اند!!!

283 هزار نفر بر اثر بیماری ایدز فوت شده اند. فقط در سال 2020 !

این در حالیست که روزانه بیش از 10 میلیارد نخ سیگار و ماهانه 300 میلیارد نخ سیگار مصرف می شود! در سال 2020 نزدیک به یک میلیون نفر بر اثر عوارض سیگار کشیدن و 430 هزار نفر بر اثر عوارض ناشی از مصرف زیاد الکل که با کبد و کلیه مربوط است زیاد فوت کرده اند !!! فقط امسال نزدیک به 200 هزار نفر در جهان خودکشی داشته ایم!! یعنی عددی نزدیک به تعداد کشته شدگان در تصادفات رانندگی!!!! همین امروز 2000 نفر خودکشی کرده اند و تازه این آمار رسمی جهانی است!!! شاید یک روز خودکشی جهانیان به اندازه کل پروسه کروناویروس تلفات داشته است!!! بنظرتان کجای این جهان نقص دارد؟؟ و این درحالیست که تعداد افرادی که هر روز بدنیا می آیند بسیار بیشتر از کسانی است که از دنیا می روند و خیلی زود جمعیت جهان به 10 میلیارد نفر خواهد رسید!

 

نکات مهم برای مبارزه با ویروس کرونا :

 

 

تقدیم به همه مدافعان وطن در عرصه بهداشت و درمان :

 

پیام آیت الله خامنه ای برای تشکر از پزشکان و پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا :

 

 

مطمئن باشید صددرصد کرونا هم مانند سایر بحران ها بزودی شرش را از کشور کم می کند هرچند این امکان وجود دارد که در عید نوروز هزاران نفر دیگر به آن مبتلا شوند و کشور زیر سایه خبر شوم آن باشد اما با گرم شدن هوا دقیقا همانند سارس و آنفلونزای خوکی و مرغی و H1N1 و این ویروس نیز کم کم در دنیا محو می شود. 

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها

 

اخبار ویروس کرونا

چرا یک نفر هم در هند براثر کرونا کشته نشده؟؟؟

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

آیا باید انقدر از ویروس کرونا بترسیم؟؟؟

کرونا به چه کشورهایی سرایت کرده است؟ اواخر سال 1398

کشف حجاب؟ ویروس کرونا؟ حمله موشکی؟ قیمت دلار؟

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

1 + ده =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت