رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

ویروس کرونا - یک بیمار یا پرستا بیمارستان - khabarme.ir

 

رقص دو پرستار چینی پس از بهبودی بیماران زیر دست خود از ویروس کرونا :

این کرونا چیست که همه عالم حیران اوست!؟

تا کنون بیش از ۳۰۰۰ نفر بر اثر ویروس کرونا به کام مرگ رفته اند که اکثریت آنها دارای سنین بالا و یا اینکه دچار بیماری های زمینه ای قلبی عروقی و تنفسی همانند آسم و عفونت های ریوی یا اختلالات تنفسی بخاطر سیگار کشیدن فراوان و غیره بوده اند. اما بگذارید کمی خیال شما را هم راحت کنیم. تا اکنون کمتر از ۱۰۰ هزار نفر به این ویروس دچار شده اند که تا همین لحظه ۵۰ هزار نفر از آنها بهبود خود را باز یافته اند و کاملا از بیمارستان ترخیض شده اند! از ۵۰ هزار نفر باقی مانده ۳ هزار نفر در جهان فوت کرده اند و ۴۷ هزار نفر دیگر هنوز درگیر مراحل بیماری هستند که احتمالا بیش از ۹۰ درصد آنان بهبود خواهند یافت. برای اطلاعات بیشتر شما می گوییم که احتمال اینکه شما بر اثر سایر مواردی که تمام عمرتان شما را تهدید می کرده فوت کنید خیلی بیشتر از کرونا است! فقط در ۲ ماه اول سال ۲۰۲۰ , ۲۴میلیون نفر درجهان بدنیا آمدند و ۱۰ میلیون نفر فوت کردند و این دنیای ماست! ۱۰ میلیون نفر در دوماه سال ۲۰۲۰ از دنیا رفته اند این درحالیست که ۶ سال جنگ جهانی دوم ۸۰ میلیون کشته داشت!

مثلا همین امروز بیش از ۲۰ هزار نفر بر اثر نداشتن غذا در جهان فوت کرده اند!!! واقعا تعداد زیادی است.

امسال (منظور همین سه ماه اول سال ۲۰۲۰ است) حدود ۲ میلیون و دویست هزار نفر فقط بر اثر بیماری های واگیردار جان باخته اند و سهم کرونا تا اینجا فقط ۳۰۰۰ نفر از این تعداد بوده است!!!

در سال ۲۰۲۰ تا الان حدود ۲۳۰۰۰۰ نفر بر اثر تصادفات جاده ای فوت کرده اند!

ما خیلی باید از مالاریا بیشتر بترسیم و خدارا شکر کنیم که در ایران اصلا چنین چیزی نداریم یا خیلی کم داریم!!! در همین سه ماه بیش از ۱۶۰ هزار نفر بر اثر نیش این پشه درجهان کشته شده اند!!!

۲۸۳ هزار نفر بر اثر بیماری ایدز فوت شده اند. فقط در سال ۲۰۲۰ !

این در حالیست که روزانه بیش از ۱۰ میلیارد نخ سیگار و ماهانه ۳۰۰ میلیارد نخ سیگار مصرف می شود! در سال ۲۰۲۰ نزدیک به یک میلیون نفر بر اثر عوارض سیگار کشیدن و ۴۳۰ هزار نفر بر اثر عوارض ناشی از مصرف زیاد الکل که با کبد و کلیه مربوط است زیاد فوت کرده اند !!! فقط امسال نزدیک به ۲۰۰ هزار نفر در جهان خودکشی داشته ایم!! یعنی عددی نزدیک به تعداد کشته شدگان در تصادفات رانندگی!!!! همین امروز ۲۰۰۰ نفر خودکشی کرده اند و تازه این آمار رسمی جهانی است!!! شاید یک روز خودکشی جهانیان به اندازه کل پروسه کروناویروس تلفات داشته است!!! بنظرتان کجای این جهان نقص دارد؟؟ و این درحالیست که تعداد افرادی که هر روز بدنیا می آیند بسیار بیشتر از کسانی است که از دنیا می روند و خیلی زود جمعیت جهان به ۱۰ میلیارد نفر خواهد رسید!

 

نکات مهم برای مبارزه با ویروس کرونا :

 

 

تقدیم به همه مدافعان وطن در عرصه بهداشت و درمان :

 

پیام آیت الله خامنه ای برای تشکر از پزشکان و پرستاران خط مقدم مبارزه با کرونا :

 

 

مطمئن باشید صددرصد کرونا هم مانند سایر بحران ها بزودی شرش را از کشور کم می کند هرچند این امکان وجود دارد که در عید نوروز هزاران نفر دیگر به آن مبتلا شوند و کشور زیر سایه خبر شوم آن باشد اما با گرم شدن هوا دقیقا همانند سارس و آنفلونزای خوکی و مرغی و H1N1 و این ویروس نیز کم کم در دنیا محو می شود. 

اخبار ویروس کرونا

چرا یک نفر هم در هند براثر کرونا کشته نشده؟؟؟

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

آیا باید انقدر از ویروس کرونا بترسیم؟؟؟

کرونا به چه کشورهایی سرایت کرده است؟ اواخر سال ۱۳۹۸

کشف حجاب؟ ویروس کرونا؟ حمله موشکی؟ قیمت دلار؟

بدون دیدگاه

  ارسال دیدگاه

  ورود به سایت

  خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

  بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

  آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

  Lost Password

  عضویت