اخبار ویروس کرونا

ویروس کرونا 19

 

بیماری کرونا در ایران

کرونا ایران را فرا گرفته و امروز ما بصورت روزانه از پین هم بیشتر کشته داریم!!! مثلا امروز چین 22 کشته داشت و ایران 49 تا !!! یعنی از لحاظ مرگ و میر اول بودیم!! البته ایتالیا هم بدلیل نزدیک بودن ژنتیکی به ایران کنترل را از دست داده و هنوز آمارش منتشر نشده و احتمال دارد جای ایران را در صدر جدول مرگ و میر بگیرد! وضعیت کرونا روز به روز پیچیده تر می شود و نیازمند عکس العمل جدی تر کشورهای جهان است!

آنتی اکسیدان چیست و چه بخوریم که آن را داشته باشد؟

علائم کرونا

کرونا سه علامت اصلی و مهم دارد که علایم کرونا عبارتند از :

تب 38 تا 39 درجه

سرفه های خشک

تب و لرز با تنگی نفس 

علائم ویروس کرونا شامل موارد دیگری هستند که این سه تا از اصلی ترین آنها هستند.

 

درمان کرونا :

کرونا درمان خاصی ندارد و بعلت ناشناخته بودن هم شاید یکسال طول بکشد تا واکسن آن پیدا شود. پس بهترین راه درمان آن پیشگیری از آن است . پس داخل خانه ها بمانید و تا آنجا که می توانید بهداشت فردی را رعایت نکنید و از خانه ها خارج نشوید و مسافرت هم نروید. اگر بطور خلاصه بخواهیم بگوییم کرونا چیست باید بگوییم که یک بیماری ویروسی از نسل جدید آنفلونزا و در ادامه بیماری های این رده همانند سارس که از جهش ژنتیکی این ویروس در حیوانات همانند خفاش و پنگولین به انسان منتقل شده

 

آمار کرونا :

کرونا پس از سه ماه 100هزار نفر را بیمار کرد و 3000 نفر را به کام مرگ کشاند و این آمار روز به روز افزایش پیدا می کند. خبر خوب اینکه چین تقریبا این بیماری را مهار کرده و با وجود قرنطینه بسیار سخت گیرانه افراد خیلی کمی در چین امروزه به این بیماری دچار می شوند. امار کرونا در هند بدون هیچ فرد فوتی است و این شگفت انگیز است شاید بخاطر فلفل های زیادی که می خورند ویروس را تارومار کرده اند!

مبدا ویروس در ایران

ابتدا قم کرونا را به تمام ایران منتقل کرد. عده ای می گویند طلاب چینی این سوغاتی را برای ما آورند و عده ای می گویند کارگران چینی که در قم کار می کنند. ماهان ایر هم از متهمان این جابجایی است. امروز که تاریخ 19 اسفند 98 است هنوز پروازهای ماهان ایر به 4 شهر بزرگ چین برقرار است و معلوم نیست که علت این پافشاری برای آوردن چینی ها به ایران چیست؟! اگر کسی قدرتی دارد لطفا از رییس ماهان ایر چند سوال بپرسد! این پروازها همگی برای ماه اسفند و فروردین هستند! کرونا در قم سرمنشا نفوذ آن به سایر شهرهای ایران بود. فقط خدا میداند ویروس کرونا در ایران با این مدیریت فعلی چند قربانی خواهد گرفت. سایت کرونا را هم فراموش کنید.

 

پروازهای ماهان ایر به شنژن چین
پروازهای ماهان ایر به شنژن چین
سفرهای ماهان ایر به گوانگ جو چین
سفرهای ماهان ایر به گوانگ جو چین
پروازهای ماهان ایر به شانگهای چین
پروازهای ماهان ایر به شانگهای چین
پروازهای ماهان ایر به چین
پروازهای ماهان ایر به پکن در چین

 

واکسن کرونا

هنوز این واکسن کشف نشده و شاید تا یکسال آینده هم کشف نشود چون یافتن این واکسن مراحل بسیار زیاد و طولانی دارد. بعله علم همینقدر در این امر کند و عاجز است پس لطفا فعلا بهداشت را رعایت کنید! داروی کرونا ابتدا پیشگیری است و گرمی خوردن و اسفند دود کردن و ویتامین دی و امثالهم ابدا جلوی بیماری را نمیگیرد! ایا واکسن کرونا ساخته شده؟ تا اکنون خیر!

 

عکس کرونا

فیلم کرونا نداریم اما ویروس کرونا زیر میکروسکوپ به این شکل است :

قیافه واقعی ویروس کرونا
قیافه واقعی ویروس کرونا

 

آمار کرونا ایران

امار مبتلایان به کرونا تا تاریخ 20 اسفند 98 : به گفته مقامات ایران حدود 8042 نفر به این ویروس قطعا مبتلا شده اند و 291 نفر فوت کرده اند. این یعنی هزاران نفر به این بیماری مبتلا هستندو خودشان هم خبر ندارند! فقط امروز 54 نفر از این بیماری فوت کردند! این ایران و ایتالیا در شمار تلفات مسابقه گذاشته اند! ویروس کرونا در قم اکنون به تمام استان ها سرایت کرده و مردم هم به بدتر شدن آن با مسافرت رفتن کمک می کنند. کرونا در گیلان بسیار شیوع یافته و بعلت مسافرخیز بودن این استان تعداد زیادی در این شهر بستری شده اند.

اخبار ویروس کرونا

چرا یک نفر هم در هند براثر کرونا کشته نشده؟؟؟

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

آیا باید انقدر از ویروس کرونا بترسیم؟؟؟

کرونا به چه کشورهایی سرایت کرده است؟ اواخر سال 1398

کشف حجاب؟ ویروس کرونا؟ حمله موشکی؟ قیمت دلار؟

کرونا تا کی ادامه دارد؟

سوال خوبی است. فقط خداوند این را می داند! شاید تا زمانی که واکسن آن پیدا شود! شاید تا زمانیکه هوا گرم شود و شاید هیچ وقت! شاید این ویروس نسل انسان را منقرض کند و این فقط به عکس العمل سریع و فوری دولت ها مربوط است! کرونا در چین شروع شد و در این کشور به پایان نزدیک می شود اما معلوم نیست در دنیا کدام کشور آخرین کشور قربانی باشد! علائم ویروس کرون را جدی بگیرید! اگر داروی کرونا کشف شد باید خدارا شکر کرد!

 

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

یک دیدگاه

  • hasan پاسخ

    2020/07/02 بعدازظهر 01:20

    بابا یعنی چی ؟؟؟ نمیشه که اینطوری! همه دارن میمیرن ولی آمار مرگش 5 درصد بوده یعنی الان که ده میلیون نفر گرفتن 500 هزار نفر مردن و اگه 10 میلیارد نفر بگیرن (بعضیا دوبار) 500 میلیون نفر میمیرن و البته 9 میلیارد و پونصد میلیون نفر زنده میمونن و این جای امیدواریه! یعنی در بدترین حالت جهان 95 درصد مردم جهان زنده میمونن و این خبر خوبیه باز!

     

ارسال دیدگاه

یک × یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت