آخرین آمار مبتلایان، کشته شدگان و بهبود یافتگان ویروس کرونا 24 اسفند 98

قیافه ویروس کورونا از چربی و کشندگی بالا

 

چند نفر تا حالا در دنیا کرونا گرفته اند ؟؟

 

در مجموع بیش از 150 هزار نفر تا امروز کرونا گرفته اند که آمار واقعی جهان حتما بیشتر از این تعداد است و شاید از 200هزار نفر هم بیشتر باشد و این تازه ابتدای موج جهانی است!

آخرین آمار کرونا در جهان 24 اسفند 98
آخرین آمار کرونا در جهان 24 اسفند 98

 

از این تعداد نزدیک 74 هزار نفر (تقریبا نصف مبتلایان) حالشان خوب شده و سلامتی خود را باز یافته اند اما 5618 نفر بر اثر کورونا فوت کرده اند. تا امروز اکثر این موارد در چین بوده اند اما از این به بعد سایر کشورهای جهان رکوردشکنی می کنند و چین آمارش به صفر نزدیک شده. زیاد نگران نباشید اگر زیر 50 سال سن دارید و این ویروس را بگیرید احتمال فوت شما 2 دهم درصد است و احتمال زنده ماندن شما 99 و 8 دهم درصد!!!! پس انقدر مضطرب و افسرده نباشید! یکی دوماه در خانه طاقت بیاورید این دوره هم می گذرد و ویروس رام می شود! این آخرین آمار 24 اسفند 98 است! اما اگر نگاهی به جدول تفکیک شده این آمار بندازیم کشورهای زیادی درگیر شده اند. چین تقریبا ویروس را مهار کرده و بزودی به رقم صفر می رسد. ایتالیا به شدت درگیر شده و قربانی های بسیاری داده. ایران هم در رده سوم و با اماری نه چندان مطمئن اما با تعداد بهبود یافتگان بالا و امیدوارکننده :

 

جدول کشورها بر اساس آمار کرونا و مرگ و میر
جدول کشورها بر اساس آمار کرونا و مرگ و میر

 

خب کشور چین پیک بیماری را رد کرده و با دادن 3200 کشته تقریبا از پس بیماری برآمده اما مشکل اینجاست که به لطف ماهان ایر و سایر خطوط مسافرتی این ویروس در تمام دنیا پخش شده و ایتالیا گویا بمباران شده! همین الان ایتالیا اعلام کرد که 22هزار نفر به کرونا مبتلا شده اند و 1440 نفر در این کشور فوت کرده اند! پس از آن ایران است که اگر آمارها دقیق باشد ما در رتبه سوم هستیم و البته آمار بهبودیافتگان خوبی داریم! کره جنوبی هم در مهار بیماری خوب عمل کرده و پیک را رد کرده است. اسپانیا و آلمان و فرانسه هم قربانی شدند و بصورت انفجاری وارد این بازی شدند. آمریکا هم بالاخره آمارش زیاد شد و رییس جمهور دیوانه اش تمام پروازها به اروپا را لغو کرد و اعلام موقعیت اضطراری کرد.

کشورهای اروپایی به شدت درحال درگیر شدن هستند و دنیا در حال رسیدن به مرز هشدار است. هندوستان هنوز هم به طرز عجیبی آمار بسیار کمی دارد و این نشان از قوی بودن سیستم های ایمنی بدن هندی ها بخاطر زندگی در محیط های کثیف و غذاهای تند و تیز است.

 

آمار تفکیک مرگ و میر کرونا بر اساس سن
آمار تفکیک مرگ و میر کرونا بر اساس سن

اخبار ویروس کرونا

چرا یک نفر هم در هند براثر کرونا کشته نشده؟؟؟

کورونا! بمباران خبری یا جنگ بیولوژیکی؟

رقص جنجالی پرستاران زن چینی در بخش بیماران کرونایی!

آیا باید انقدر از ویروس کرونا بترسیم؟؟؟

کرونا به چه کشورهایی سرایت کرده است؟ اواخر سال 1398

کشف حجاب؟ ویروس کرونا؟ حمله موشکی؟ قیمت دلار؟

چه تعدادی بیمار از ویروس کرونا در ایران و جهان موجود است؟

مجموع مبتلایان در جهان
آخرین بروزرسانی در:
مبتلایان

فوتی‌ها

بهبود یافته‌ها

موارد فعال

مبتلایان امروز

فوتی‌های امروز

موارد بحرانی

کشورهای تحت تأثیر

مرتب سازی این لیست بر اساس موارد تایید شده صورت گرفته است.

کشور یا منطقهمبتلایانفوتی‌هابهبود یافته‌ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

یک × 2 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت