irina shayk ایرینا شایک کیست و چه می کند؟

عکس-ایرینا-شایک

دوست دختر مدل روسی و سابق کریستیانو رونالدو که از وی جدا شد و اکنون 33 ساله است الان با مدیر برنامه اش علی کاووسی سر می کند زمانیکه رونالدو در رئال مادرید بود با وی قرار می گذاشت و کم کم به همدم او تبدیل شد . آنها پس از رد درخواست بچه دار شدن رونالدو در سال 2015 از هم جدا شدند. رونالدو بعدا در دختر دیگری بنام جورجینا رودریگز ازدواج کرد و چندین بچه از او آورد و هم اکنون به خوبی و خوشی با هم زندگی می کنند.

آلبوم عکس رونالدو و زن فعلی اش :

 

 

ایرینا پس از رونالدو بسراغ مردی دیگر یعنی بازیگر بزرگ بردلی کوپر رفت و با او ازدواج کرد و از او بچه دار هم شد!!! اما در مراسم اسکار 2018 بعلت عشق بازی زیاد لیدی گاگا با شوهرش و حسادت وحشتناک در هنگام پیانو زدن مشترک آنها و نگاه های کثیف و معنادار انها از بردلی هم ناامید شد و از او جدا شد. اگر الان به پیج اینستاگرام او نگاهی بکنید او را غرق در لذت و تفریح میبینید و اثری از دو شکست عشقی در وی نمی یابید. او فعلا با مدیر برنامه هایش علی که ایرانی است گردش می کند.

اسم ایرینا به روسی : Ири́на Вале́рьевна Шайхлисла́мова

 

ایرینا از سال 2007 مدلینگ را آغاز کرد و بعلت زیبایی و فرم خوب بدنش خیلی زود مدارج ترقی را طی کرد و به یکی از برترین مدل های جهان تبدیل شد. 

او بعلت یونیک بودن فرم لب هایش مورد توجه رسانه ها و مجلات مد قرار گرفت و سوپر مدل بسیار معروفی شد. در ادامه عکس های ایرینا شایک را میبینید :

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

14 + 17 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت