خانه کیم کارداشیان کجاست؟

کیم کارداشیان معروف

براستی خانه کیم کبیر و کارداشیان قطور کجاست؟

 

خانه کیم کارداشیان پرسروصداترین سلبریتی آمریکا و شاید جهان در شهر کالاباس ایالت کالیفرنیا قرار دارد و زیربنای خانه حدود 800 متر است و حیاط و استخر چند برابر این متراژ است. او و همسرش کانی وست این خانه را به مبلغ 20 میلیون تومان در سال 2014 خریدند که اکنون خانه کیم کارداشیان 60 میلیون دلار قیمت دارد! آنجا هم خانه 3 برابر شده ! البته طی 6 سال !

کیم کارداشیان و خواهرهایش که همگی سلبریتی و مدل هستند نه تنها بخاطر رشته خود یعنی بیوتی و فشن مورد توجه هستند و با عمل های جراحی بسیار قیافه و هیکل های خوبی را رقم زده اند و بخش حاشیه نیز بسیار سروصدا کرده اند و معروف شده اند. مثلا کیم کارداشیان همانند دوست و رفیق دیرینه اش پاریس هیلتون فیلم های خصوصی و صحنه دار جنسی از خود و دوست پسرشان تهیه کردند و سپس آنها را پخش کردند و اینگونه معروف شدند. دیگر از این بدتر چطور می توان معروف شد؟ دقیقا همین راه را جوجه شاخ های اینستاگرام با بی عفت کردن خود و دختران مرتبط به خود و پخش ویدیو از آنها در پیش گرفته اند و هدف نهایی آنها البته سایت های بت و شرط بندی است و چندین مرتبه از کیم کارداشیان پست تر هستند! 4 خواهر پرسروصدا و البته پولدار که متاسفانه نشان می دهد سلیقه مردم امروزه بجای دیدن دانشمندان و نخبگان دیدن بدن و هیکل این مدل های درشت و یوغور و بی هنر پرحاشیه است!

 

خانه لاکچری کیم کارداشیان
خانه لاکچری کیم کارداشیان

 

این خانه در کنار خانه های دیگر که متعلق به سایر اعضای کارداشیان هستند در واقع مینی شهر کاداشیان را ایجاد کرده اند و فقط خانه کیم کبیر 8 اتاق خواب بزرگ با 8 حمام و چندین سالن و زمین بازی و استخر دارد!

 

خانه کیم کارداشیان از بالا
خانه کیم کارداشیان از بالا

 

آنها در خانه به بالاترین سطح آسایش و امنیت و سیستم آی تی مجهز هستند و معمولا برای چندماه مواد غذایی دارند! این خانه قبل از این خانواده به در کالاباساس کالیفرنیا به دختر الویس پریسلی تعلق داشت!

 

خانواده کیم کارداشیان
خانواده کیم کارداشیان

 

یک عکس زیبا از کیم کارداشیان و فرزندانش :

 

کیم کارداشیان و بچه هایش
کیم کارداشیان و بچه هایش

 

کیم کارداشیان و همسر اولش بسکتبالیست معروف که یک متر تفاوت قدی داشتند !

کیم کارداشیان و همسر اولش
کیم کارداشیان و همسر اولش
خانواده کارداشیان و همسرش
خانواده کارداشیان و همسرش

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

15 + 11 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت