آیا عطر رشا ما را می کشد؟ ماجرای عطر سمی

عطر رشا تقلبی و مرگبار خبرمی www.khabarme.ir
Does the fragrance kill us? Toxic Fragrance Adventure

چند روزی بود که شایعه شده بود عطری اخیرا به داخل کشور راه پیدا کرده و فلج کننده و کشنده است! شایعه شده بود که این عطر در اطراف مدرسه ها و دانشگاه ها بفروش می رسد.

عطر رشا تقلبی و مرگبار
عطر رشا تقلبی و مرگبار

سازمان غذا و دارو: توزیع عطرهای مرگبار کذب محض است.

سازمان غذا و دارو این ادعا را کاملا تکذیب کرد. 

بعد از آن یک نامه منتشر شد که خبر از صحت این ماجرا و هوشیاری تمامی دستگاه ها را برای مقابله با آن میداد. بهتر است از دستفروشان افغانی و غیره عطر خریداری نکنیم. در متن این نامه آمده که این توطئه کار عربستان و امارات است. 

 

نامه ابراز نگرانی و هشدار به فروش عطر تقلب www.khabarme.ir
نامه ابراز نگرانی و هشدار به فروش عطر تقلب www.khabarme.ir

 

یک راه دیگر اطلاع از صحت و سلامت کالا است.  ارسال کد UID به شماره پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲، ارسال اعداد پشت قسمت پوشیده شده به ترتیب از قسمت اول تا چهارم به همان شماره ی پیامکی، وارد کردن اعداد فوق در سامانه الکترونیکی www.ttac.ir و استفاده از نرم افزار بارکد خوان دو بعدی مخصوص تلفن همراه از طریق سایت مذکور از جمله راه های استعلام اصالت محصولات وارداتی به شمار می آید. لازم به ذکر است که هر شماره پیامکی دیگری به جز شماره پیامکی ۲۰۰۰۸۸۲۲بر روی محصول، تقلبی است.

شماره پروانه ساخت چیزی است که سلامت یک دارو یا ماده خوراکی یا آرایشی را تضمین می کند و تایید آن از طریق روش های بالا است چون ممکن است کسی یک پروانه ساخت تقلبی را روی کالایی درج کند. پس باید صحت آنرا از نهادهای مربوطه پیگیری کنید. درضمن بهتر از از دستفروشان و جاهای بی نام و نشان هیچ چیزی نخرید. مثلا در مترو و از دستفروشان گذری که بعد از خرید دیگر هرگز آنها را پیدا نخواهید کرد!!

 

 

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

یک × پنج =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت