غیرت یک پابجی باز!

 

پابجی بازها روی بازی خود غیرت دارند و فورتنایت را بازی حساب نمی کنند و آنرا دخترانه می دانند. پابجی بازی خشن تر و جذاب تر و واقعی تریست. از وقتی که بهمراه دوستانتان درحالیکه صدای هم را می شنوید درون لابی قرار میگیرید و لباس هایتان را بهم قرض می دهید و با مشت و لگد به جان همدیگر می افتید تا وقتیکه سوار هواپیما می شوید و صد نفر در راه پیاده می شوند و با چتر نجات به بخش های مختلف و محبوب نقشه سقوط می کنند!

بهترین بازی گروهی : پابجی PUBG

اسکول یا school یکی از محبوب ترین بخش های نقشه است. در هنگام سقوط آزاد در حالیکه دوستان شما را فالو کرده اند و سرنوشت آنها در دستان شماست رقیبان را در کنار خود میبینید که سعی می کنند زودتر از شما روی پشت بام بنشینند و تفنگ یا گان بردارند را اول بازی نمیرند!
شاید مهم ترین بخش بازی فرود آمدن سریع و پیدا کردن اسلحه است.

 

چگونه پابجی لایت را اجرا کنیم
چگونه پابجی لایت را اجرا کنیم

 

اصلا جذابیت پابجی به همین است! داشتن لباس مشکی به استتار شما کمک می کند. اما وقتی که اول بازی میبینید چند نفر لخت و عور دارند با مشت و لگد همدیگر را در اتاقی می زنند و با یک مسلسل یا شات گان داخل می شوید و آنها را آبکش می کنید در حالیکه روی زمین می خزند و تقاضای کمک دارند حس بسیار خوبی پیدا می کنید.

پس از آن نوبت به لوت کردن و فول لول شدن تجهیزات همانند کلاه , جلیقه , کوله پشتی و تفنگ ها و تیر و صدا خفه کن است. نارنجک و جون و پین کیلر و مدکیت و اسکوپ و اگر هم شانس بیارید یک تفنگ قرمز بنام “فلر” که اگر آنرا به آسمان بگیرید و شلیک کنید یک هواپیما برایتان یک جعبه بزرگ پر از مهمات یا یک ماشین ضدگلوله می آورد!

 

winner winner chicken dinner

پس از آن باید دوستان خود را جمع کنید و یک ماشین پیدا کنید و به درون طوفان آبی حرکت کنید چون اگر بیرون بمانید کشته می شوید. طوفان دائم کوچک و کوچکتر می شود تا انتهای بازی که همه بمیرند و فقط یک نفر یا یک تیم باقی بماند و برنده شود و جمله معروف “winner winner chicken dinner” را به رنگ زرد ببینیم یا اینکه کشته شویم و دوربین روی قاتل ما برود و ادامه بازی را ببینیم یا اینکه دوستی وقتی تیر خورده ایم بیاید و ما را نجات دهد و ما را ریوایو کند! تیم ها هم اکنون بسیار حرفه ای شده اند و باید خیلی حرفه ای باشید تا بتوانید اول بشوید. البته در نسخه پی سی بازی چیترها و تقلب کنندگان بسیار فراوان شده اند و بازی را لوث کرده اند. می توانند بسیار سریعتر فرود بیایند یا با یک تیر شما را از هزاران متر هدشات کنند یا ده برابر شما بپرند!!!

 

بازی پابجی موبایل PUBG Mobile 0.14.0 برای اندروی
بازی پابجی موبایل PUBG Mobile 0.14.0 برای اندروی

تقلب در پابجی

می گویند نسخه موبایل بازی چیت ندارد. همانند نسخه استیم که پولی است و بسیار حساس! البته حرکات نسخه استیم کندتر است اما بازی در آن بسیار بسیار سخت تر است.
کل پابجی همین است. شروع بازی با چتر و 100 نفر درون هر سرور که سعی می کنند همه را بکشند و اول شوند اما این بازی بقدری همه گیر و محبوب و پرطرفدار شده که میلیون ها نفر در سرورهای بازی مشغول بازی هستند.سیستم درآمدی بازی هم همانند کلش رویال سیستم جم هست که بازیکنان با خرید آن بتوانند لباس ها و تفنگ های جدید بخرند! متاسفانه در زمانی به قدری چیترها در پابجی زیاد شدند که کلا بازی را خراب کردند. با آمدن نسخه Call of Duty  نسخه موبایل شاید اکثر پابجی بازهای حرفه ای بسمت این بازی رفتند و سرورهای پابجی خالی شدند. سازندگان بازی پابجی نیز هیچ قدم موفقی برای برطرف کردن و جلوگیری از چیترها انجام ندادند تا عملا کال آف دیوتی برگ برنده را در دست بگیرد.

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

چهار × 3 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت