فال روزانه امروز بنابر تقویم شمسی و میلادی

دسامبر 2022
ش ی د س چ پ ج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

فال روز برای متولدین ماه :

امروز روز موفقیت برای تو است هر چند در لحظه آخر . تا ساعت 12 شب ناامید نشو و سخت کار کن. قفل کار در آن هنگام ناگهان برای تو باز می شود. بزودی اوضاع زندگیت اسان تر می گردد و خواهی یافت که زندگی برای تو بسیار شیرین می گردد. قدر دوستان نزدیک و خانواده خود را بدان و از سادگی های زندگی لذت ببر . شک و تردید را کنار بگذار و با همه مهربان باش. دمیا آرامش و کراما را برای تو بر ارمغان خواهد آورد!

 

 

امروز روز معمولی برای تو است اما فردا روز شانس تو است. هر چه می خواهی را فردا جستجو کن. امروز سعی کن آرام باشی و پیش داوری و قضاوت نکنی . همیشه انسانیت را سرلوحه امورات خوذ قرار بده و با کسی پرخاش نکن . کسانی هستند که تو را دوست دارند و به تو عشق می ورزند اما نمی توانند این را بتو بگویند. کمی به آنها فرصت بده و لبخند بزن تا بتوانند باطن خود را بتو نشان دهند.

 

ای خردادی چرا هراسانی ؟ از اتفاقات جامعه سخت دلگیری و دنبال ممقصر هستی. بدان و آگاه باش که همه اینها می گذرد و روسیاهی به ذغال میماند. از کمک به دیگران غافل مشو و قدر سلامتی رابیشتر بدان. یک خبر خوب امروز بتو می رسد و تو را خوشحال می کند. آن را با دیگران شریک شو.

 

 

ای سرطان زاده پر ابهت! تو افتخار جهان هستی و خدا برای تو جمله احسن الخالقین را بکار برد. ای حساس ترین و زودرنج ترین هستی , بدان که اگر اراده کنی می توانی کوه را بشکافی و باشکوه ترین زندگی را داشته باشی. تو کسی هستی که ابرها بخاطرش می گریند و خورشید بخاطرش می تابد و سیاره ها بخاطرش می چرخند. تیر پادشاه ماه هاست . مطمئن باش دشمن زیاد داری اما آنها در مقابل اراده تو هیچ نیستند! بخواه ! اراده کن و دنیا را دگرگون ساز! بزودی همه آرزو خواهند داشت لحظه ای در کنار تو باشند!

 

 

وقتی در گرمای کشنده بدنیا آمدی فشار زیادی بر تو فائق آمد و صبوری تو کم شد. سعی کن مهربانی را یاد بگیری و در جهان عدالت برپا کنی. سفری مفرح در پیش رو داری و خبر خوبی می شنوی . بدان اگر از یک دست بدهی از صد دست باز خواهی یافت . اندوه را کنار بگذار و آینده را بساز.

 

 

افسردگی و غمگینی بخشی از ذات توست اما نباید تو را از پا دربیاورد. تو میتوانی پیشرفت کنی اما اگر خودت بخواهی . نجابت تو همیشه کار دستت می دهد و از تو سواستفاده می شود. سعی کن درایت خود را بیشتر کنی و با سیاست تصمیم بگیری . اجازه نده دیگران برای تو تصمیم بگیرند و تو را به تباهی بکشانند.

 

 

تو بسیار کار می کنی و کم بدست می آوری . شاید باید راه خود را کمی تغییر بدهی . مهربانی زیاد از حد انتظار می آورد . سعی کن کمی از دیگران فاصله بگیری اما مهربانی تو تغییری نکند. این فاصله سبب پیشرفت تو می شود. هر کس بدی تو را بخواهد کار خودش لنگ خواهد شد. تو باید عدالت را در جامعه خودت برپا سازی و مهربانی را به مردم یاد بدهی.

 

 

ای آبانی سعی کن پرخاش و دعوا را دز زندگی خود کم کنی. اگر کار خطایی این روزها انجام داده ای حتما آنرا جبران کن تا اثر آن بتو بازنگردد. روی خودت تمرکز و سرمایه گذاری کن و با دیگران مهربان باش. زبان همان چیزی است که سر سبز می دهد بر باد پس تا می توانی قبل از حرف زدن به جمله هایت فکر کن. عجله در کارها را کنار بگذار.

 

 

آذرماهی تو طبع تندی داری و هیچ کس از طعنه های تو در امان نیست. کمی آرام تر باش و مهربان تر . تو یک اصیل هستی اما اگر مهربان باشی دنیا را فتح می کنی . هر روز به کام تو خواهد بود اگردرست فکر کنی . یک سفر مفرح در پیش داری و همه بتو حسودی خواهند کرد

 

 

وقتی در آن سرما بدنیا آمدی هیچ کس فکر نمی کرد چنین آدم موفق و زیبایی شوی . یک خبر بد به تو خواهد رسید اما نگران نباش تو از پس آن برمیایی . باهوش باش و راه درست را انتخاب کن . انتخاب تو می تواند سود یا ضرر بسیار زیادی را در پی داشته باشد. تو می توانی با همه صلح کنی و دنیا را به کام خود رام کنی.

 

 

 

ای بهمنی خالص. به خود افتخار کن . تو بسیار مهربانی و صربه های بسیاری خورده ای . کمی غد و یک دنده ای اما وقتی که مهربانی می ورزی دنیا زیبا می شود. سعی کن به مهربانی ات ادامه دهی . تو حتما پاداش دریافت خواهی کرد و موفق خواهی شد هرچند صبر طولانی نیاز داشته باشی.

 

 

اسفند دانه دانه . تو می توانی به بزرگترین آرزوها و رویاهایت جامه عمل بپوشانی . مطمئن باش که می توانی در دنیا بگردی و هرچه می خواهی بدست بیاوری. 

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

بیست − 2 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت