بهترین چالش‌های اینستاگرام

بهترین چالش‌های اینستاگرام CHALRSH INSTA BEST

اینستاگرام نوعی بستر رسانه اجتماعی است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. اکنون ، چالش های اینستاگرام بیشتر مفاهیم منحصر به فرد خود را در اختیار دارد و چه کسی دوست ندارد که در چالش ها شرکت کند؟ و هنگامی که انجام این چالش ها ساده و سودمند است، پس پذیرفتن چنین چالش هایی ضرری ندارد.
این چالش های مد روز اینستاگرام به فرد کمک می کند تا درباره موارد خاص ادعا و شناخت بیشتری داشته باشد. چه شما درونگرا باشید و چه برون گرا، همه شما باید حداقل یک بار این چالش ها شرکت کنید تا جنبه سرگرم کننده زندگی خود را تقویت کنید. همانطور که گفته شد ، “همه چیز را حساب کنید” ، بنابراین در اینجا لیستی از 10 چالش پرطرفدار ایرانی و خارجی اینستاگرام را تهیه کردیم:

10 چالش پرطرفدار ایرانی و خارجی اینستاگرام

1.چالش رقص در اینستاگرام

خود چهار الفبای انگلیسی ABCD می گوید: “هر جسمی می تواند برقصد”. رقصندگان مشهور بسیاری در رسانه های اجتماعی وجود دارند که در حال رقصیدن انواع رقص های مختلف هستند. این مجموعه شامل سبک های مختلف رقص مانند هیپ هاپ، قفل کردن، بالیوود ، سالن رقص و موارد دیگر می باشد.
تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که مجموعه مراحل مربوطه آنها را کپی کرده و آن را در پروفایل خود ارسال کنید. خواه یک رقصنده پرطرفدار باشید یا یک رقصنده خام، باید چالش را امتحان کنید.

چالش رقص تابوت و مرگ
چالش رقص تابوت و مرگ!!

2.چالش ژست اینستاگرام

ژست چالش یک بازی لذت بخش کوچک است که در آن یک رقیب با استفاده از علائم مختلف دست، مجموعه‌ای از اقدامات را انجام می دهد. رقیب برای تکرار حرکات خود در مدت زمان معین به چالش می کشد. این یک چالش و هشتگ جالب و هیجان انگیز است.
از آنجا که زمان بسیار محدودی برای اجرای این چالش وجود دارد ، به افزایش سرعت عملکرد فرد کمک می‌کند. همچنین فرد می تواند ژست خود را به چالش بکشد و می تواند دیگران را با هشتگ خود به چالش بکشد.

چالش زیبارویان خوشگل پلنگ
چالش زیبارویان خوشگل پلنگ

 

3.چالش خاطرات کودکی

روزهای کودکی را بخاطر بسپارید که همه ما مسئولیت های صفر داشتیم و خونسردانه زندگی می کردیم. اکنون به عنوان بزرگسالی ، مشغول ساختن زندگی خود هستیم حتی نمی خواهیم به روزهای کودکی خود بازگردیم. بنابراین در اینجا چالش هایی در اینستاگرام وجود دارد که یک رقیب تصویر کودکی خود را ارسال می کند و در پشت آن عکس خاطره ای را به اشتراک می گذارد و دیگران را برای ارسال تصاویر کودکی خود با بهترین خاطره دوران کودکی دعوت می کند.

چالش اولين خاطره كودكي شما از چندسالگيتونه؟
چالش اولين خاطره كودكي شما از چندسالگيتونه؟

4.چالش ورزش در اینستاگرام

این چالش نیاز به مجموعه های حداقل تمرین مانند فشار ، اسکوات ، اسپرینت ، پرش و موارد دیگر دارد. شما می توانید این چالش را به راحتی اجرا کنید و همه باید این چالش های اینستاگرام را در زندگی خود اتخاذ کنند تا زندگی سالم و متناسب داشته باشند. کریستیانو رونالدو اخیرا در دوران کرونا یک چالش ورزشی راه انداخته بود که میلیون ها نفر در آن شرکت کردند!

رونالدو و چالش معروفش
رونالدو و چالش معروفش

 

چالش های مد اینستاگرام

این سال 2020 است و این روزها چه کسی دوست ندارد مطابق مد روز باشد؟ چالش های مد شامل چیزهای دیوانه کننده ای مانند ترکیب برخی از پوشاک و لوازم جانبی ذکر شده برای ایجاد ظاهری خاص است. و بسیاری از چالش های مد مانند آماده شدن در 30 ثانیه یا مدت زمان محدود.
بسیاری از وبلاگ نویسان مد با رقابت های دیوانه وار مد خود مخاطب را به چالش می کشند. مطمئناً همه باید این چالش را یکبار امتحان کنند!

10yearchallenge-arzhang-amirfazli
10yearchallenge-arzhang-amirfazli

 

5.چالش بازی شبیه لوتو در اینستاگرام

در یکی از بهترین چالش های مد روز اینستاگرام ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که علامت گذاری کارهایی که انجام داده اید را علامت بزنید و بعد از آن، مجبورید دوباره آن را با هشتگ های مربوطه ارسال کنید. این باعث می شود تا اصرار دوستان و اعضای خانواده خود را بشناسید. کسانی که همه کارها را انجام داده اند و هر آنچه را که در جعبه ذکر شده اند تیک زده اند، برنده این چالش بازی بینگو هستند.

چالش بازی بینگو لوتو
چالش بازی بینگو لوتو

 

6.چالش Celeb Look Insta 

هر کس مشهورترین سلبریتی خود را که دوست دارد، از آنها پیروی می کند و به آنچه می پوشند توجه می کنند. بازآفرینی چالش مشهور به نظر می رسد کاری است که در آن همه رقبا با یکدیگر به رقابت می پردازند تا نمای خاصی از شخص مشهور مورد علاقه خود را به دست آورند. ظاهر باید برابر با چهره مشهوری باشد که شما از آن استفاده می کنید.
پس از ایجاد ظاهر، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که با ذکر نام نمایه رقیب و افراد مشهور، عکس بگیرید و پست کنید. این چالش های جالب و دشوار در اینستاگرام به ما کمک می کند تا امور را مدیریت کنیم و کارها را در مطالب مشخص انجام دهیم. و همچنین به ایجاد یک نمای گران قیمت با حداقل هزینه کمک می‌کند. البته نوع دیگر آن همانند فیلتری است که روی پیشانی افراد می چسبد و می گوید که شبیه کدام بازیگر هستند!

چالش Celeb Look Insta 
چالش Celeb Look Insta

 

7.چالش قهوه Dalgona

چالش قهوه Dalgona از پرطرفدارترین چالش های اینستاگرام سال 2020 است. در چالش قهوه Dalgona یک قهوه خامه ای دو لایه که تهیه آن بسیار جالب و بی دردسر است را درست می کنید. همه دنبال این روند هستند و عکس قهوه dalgona خود را در استوری خود با هشتگ بنام چالش قهوه dalgona منتشر می کنند.

چالش قهوه Dalgona
چالش قهوه Dalgona

8.چالش Mugshot

چالش Mugshot یکی از پرطرفدارترین و خلاق ترین چالش های اینستاگرام امسال است. در این چالش ، شما باید نوع دیگری از آرایش را بر روی صورت خود انجام دهید. این آرایش شامل خط چشم های صاف و بینی های خونین است. هنگام آپلود کردن تصاویر خود ، فکر کنید که برای ورود به زندان چه جرمی مرتکب خواهید شد؟ بنابراین با آرایش خود آماده باشید و تصویر خود را در اینستاگرام منتشر کنید.

mugshot-challenge1
mugshot-challenge1

 

9.چالش بالش قرنطینه

چالش بالش قرنطینه در روزهای قرنطینه سال 2020 آغاز شده است. در این چالش باید با استفاده از یک بالش بدن خود را بپوشانید و کمربند را ببندید. سپس بر روی لباس بالش خود یک تصویر کامل کلیک کنید و آن را با هشتگ بنام چالش بالش قرنطینه ارسال کنید.
*چنین چالش هایی در اینستاگرام در سال 2020 باعث سرگرمی و شوق زندگی شما می شود و زندگی روزمره شما را جالب تر می کند.

چالش بالشت اینستاگرام pillow
چالش بالشت اینستاگرام pillow

 

10 . چالش انگشت دله علی !

چالشی که دله علی بازیکن تیم تاتنهام انگلستان آنرا مد کرد و زود جهانی شد به این صورت که شما باید دست خود را برعکس دور چشمانتان حلقه کنید که در ابتدا کمی سخت بنظر می رسد اما واقعا کار مسخره ای است!

چالش انگشتان دست دله علی
چالش انگشتان دست دلع علی

 

Challenge در اینستاگرام

چالش های عکس با موضوعات مختلف هر روز در اینستاگرام ظاهر می شود و کاربران را ترغیب به گرفتن عکس های بیشتر ، تقویت خلاقیت و تنوع زندگی آنها می کند. بهترین راه برای تمجید از تکمیل یک چالش عکس ، تبدیل کردن آن خاطرات به یک کتاب عکس دوست داشتنی با تصاویر از پروژه های هشتگ شما است. درحالیکه می توانید انواع و اقسام راه های گرفتن لایک در اینستاگرام وجود داشته باشد، هیچ چیز نمی تواند مؤثرتر و هیجان انگیز تر از گرفتن یک چالش باشد. این نه تنها کسالت را از بین می برد بلکه فرصتی به شما می دهد تا مهارت عکاسی خود را به نمایش بگذارید. به عنوان یک تازه کار، شما می توانید ترفندهای زیادی در اینستاگرام بیاموزید که بعدا می توانند در خدمت شما باشند. و به عنوان یک فرد حرفه ای، استعداد شما در معرض دید قرار می گیرد. نه تنها این، یک چالش حتی می تواند به شما در برنده شدن جوایز کمک کند که می‌تواند اثباتی بر حرفه ای بودن شما باشد.

در نهایت دریافتیم که چالش در اینستاگرام در واقع موضوعی است که از افراد می خواهد به دنبال قوانین خاص عکس و فیلم را به اشتراک بگذارند. انواع مختلفی از چالش ها وجود دارد. در حالیکه برخی از چالش های اینستاگرام برای تقویت مهارت عکاسی شما خوانده می شوند، برخی دیگر برای تقویت خلاقیت طراحی شده اند. علاوه بر این، همچنین برخی از چالش ها وجود دارد که هدف شما این است که با ترکیبی از عناصر سرگرم کننده احساس خوشبختی کنید. ناگفته نماند، تعدادی از آنها حتی جوایز پرسود نیز برای ایجاد انگیزه در شما دارند. بنابراین ، بسته به آنچه به سلیقه شما جذاب است، می توانید چالشی را برای نشان دادن دلاوری خود انتخاب کنید.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

بهترین چالش‌های اینستاگرام و Challenge در اینستاگرام - 10/10

خلاصه

بهترین چالش‌های اینستاگرام و Challenge در اینستاگرام : چالش بالش قرنطینه | چالش Mugshot | چالش قهوه Dalgona | تفریحی Celeb Look Insta Challenge | چالش بازی شبیه لوتو در اینستاگرام

10 شگفت انگيز!

2 دیدگاه

 • اینستاگرد پاسخ

  2020/07/02 بعدازظهر 22:22

  تو اینستا هیچی نیست/! همشون دزدن باید کشتشون
  همه ارازل شر و ور …. من اینستامو آنیستال کردم خلاص شدم . مرگ بر اینستاگرام! چیه تتلو و ساشا سبحانی و ندا یاسی و هرچی احمق مفنگی!

   
 • علی پاسخ

  2020/11/28 بعدازظهر 13:31

  واقعا مسخره اما نه چندان حوصله سر بر. | :

   

ارسال دیدگاه

شانزده − چهار =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت