بهترین بازی گروهی : پابجی PUBG

PubG-Game-1 squad

 

پابجی چگونه بازی ای است؟

پابجی یک بازی دسته جمعی و گروهی است که می‌توانید آن را به صورت تنهایی نیز انجام دهید. پابجی یک بازی بسیار بسیار جذاب و سرگرم کننده است که اخیراً در ایران بسیار رواج یافته و می توانید با موبایل و تبلت و آی پد و حتی لپ‌تاپ و کامپیوتر بازی کنید و چندان تنظیمات کامپیوتری بالایی نمی خواهد پس این یک گزینه بسیار عالی برای شما است.

کل بازی به این صورت است که شما به صورت تکی یا با دوستان خود (اسکواد خود) تا سقف ۴ نفر در یک گروه در یک هواپیما هستید و به شهری می روید و با چتر نجات به آن شهر می پرید و باید از خانه های آن شهر تفنگ و سلاح و جلیقه و کلاه و لباس و جون و نوشابه و این‌جور چیزها جمع آوری کنید که به آن لوت کردن می گویند و با آنها حریف های خود را بکشید و از بین ببرید تا نهایتاً آخرین کسی که زنده می ماند یا آخرین گروهی که اعضای آن زنده می مانند برنده آن دست بازی می شوند.
پابجی خیلی هیجان انگیز است چون بصورت همزمان ۱۰۰ نفر از جاهای مختلف جهان به یک سرور وصل می شوند و درون یک شهر می پرند و باید همدیگر را بکشند با تفنگ های مختلفی که از کلت و پیستول و شاتگان شروع می‌شود و به انواع شات گان های اتوماتیک و مسلسل ها همانند کلاشینکف و اسکار و M4 و M16 و ماشین گانر و آرپی جی RPG و نارنجک ختم می شود.

هولوگرام سر تفنگ اقتضاح
هولوگرام سر تفنگ اقتضاح

این بازی مود های مختلفی دارد یک مورد آن که اخیراً در سال ۹۸ منتشر شد مد PLAYLOAD است که به این بازی هلیکوپتر و آرپی جی و لانچر و تانک و آرپی جی اضافه شد که دلیل آن رقابت با بازی کالاف دیوتی بود که این مدل را روانه بازار کرده بود.
در مورد PLAY LOAD شما می توانید با گروه تان سوار هلی‌کوپتر شوید و از بالا شهر را ببینید و با آرپی جی و لانچر و تفنگ دشمنانتان را نابود کنید که بسیار جذاب است البته زود بازی تمام می شود و این خطر هم وجود دارد که کسانی که روی زمین هستند بتوانند با لانچر روی شما قفل کنند و هلی‌کوپتر شما را منفجر کند و در آن واحد گروه شما نابود شود این از جذابیت‌های بازی است ولی کسی که هلیکوپتر دارد اگر سه نفر با آر پی جی روی آن باشند می‌توانند کل مپ را تار و مار کنند و همه را بکشند.
یک سلاح جدید این بازی نوعی وسیله است که شما به وسیله دوربین منطقه را مشخص می کنید و ناگهان در آن منطقه چندین بمب ریخته می شود و دشمنان را میکشد.

جعبه که میفته همه راش میدن روش
جعبه که میفته همه راش میدن روش

اما محبوب ترین سلاح این بازی چیزی نیست به جز اسنایپ که البته شما اسکوپ های مختلفی دارید از ۲ و ۴ و ۶ و ۸ ایکس که روی اسنایپ خود می بندید و با آن می توانید کیلومترها آن طرف تر را ببینید و دشمنان را از پای در بیارید معمولاً اسنایپرها سعی می‌کنند تیر خود را به سر قربانی شلیک کنند تا در جا او را بکشند, چون اسنایپ زدن کار سختی است و ریلود کردن تفنگ زمان‌بر است. بنابراین شما یک شانس بیشتر ندارید؛ این از فاصله دور! اما در جنگهای فاصله نزدیک شما تفنگ های رگباری مثل ماشین گان و کلاشینکف و اسکار و M4 دارید که از سلاح های محبوب بازی هستند و با REDDOT یا هولوگرام که روی آن می بندید می توانید از فاصله نزدیک سرعت عمل خود را بالا برده و حریف را در راش خود به دشمن نابود کنید.
اسموک یکی از وسیله هایی است که وقتی یکی از دوستان شما تیر می‌خورد و جانش تمام می شود و روی زمین می افتد روی رفیقتان میندازید تا دشمن او را نبیند تا بتوانید او را ریوایو کنید و دوباره به بازی برگردانید. در پلی لود شما یک شانس مجدد دیگر دارید و آن این است که بتوانید کارت یار خود را پس از کشته شدن بردارید و به مکان های مشخصی بروید و او را دوباره وارد بازی کنید و دوباره مثل اول بازی به همراه یک هواپیما به بازی برمی‌گردد و زنده می شود البته بدون لباس و تفنگ!

PUBG-Mobile_Cold تو پابجی گیرت نیارم
PUBG-Mobile_Cold تو پابجی گیرت نیارم

اما وسایل نقلیه که در بازی وجود دارد از هلیکوپتر شروع می شود که پرواز با آن کار سخت و کمی مهارت میخواهد و سایر ماشین ها و ادوات جنگی همانند تانک که از درون آن نمی‌توانید تیراندازی کنید خیلی آهسته راه می رود یکی از بدترین وسیله نقلیه است و جیپ و ماشین های مختلف و موتور و یک سه چرخه عجیب و غریب که خیلی کله ملق می زند!
موتور سواری نیز مهارت بالایی می‌خواهد اما شما هنگام موتورسواری میتوان سرعت بسیار بالایی داشته باشیم.
اخیراً در این بازی ها چیتر ها خیلی زیاد شدند و اعصاب بازی کنندگان را خورد میکند و هیچکس نمیداند آنها چه لذتی از کشتن افراد با دیدن آنها و کمین کردن و کمپ کردن مسخره می برند! احمق ها !
بازی مرتبا به شما جایزه پاداش و سلاح های جدید و چیزهای جدیدی همانند لباس می‌دهد. یکی از جذابیت‌های بازی لباس ها و کلاه ها و کیف و کوله پشتی های جذاب و پوسته های رنگی رنگی است که شما می گیرید و می توانید با دیگران لباس های خود را عوض کنید.

خفن ترین اسکواد پابجی مال ماست
خفن ترین اسکواد پابجی مال ماست

بازی نقشه های فراوانی دارد و مرتب آپدیت می شود و معروف ترین و محبوب ترین نقشه آن همان مپ دیفالت اولیه است که دارای بخش های مختلفی مثل اسکول, زندان, بیمارستان و پوچینکی و کانتینر ها و چرنوبیل است.
چند جزیره هم در بازی وجود دارد که به وسیله قایق می توانید به آنها برسید اصولاً قایق‌سواری هم کار سختی است و آب یکی از چیزهایی است که روی مخ بازی کنندگان است. چون شنا کردن خیلی سخت است و هنگام شنا نمی توانید تیراندازی کنید و حرکت آن در آب خیلی آهسته می شود. در زیر آب هم بعد از مدتی کشته می شوید.
افراد زیادی در پابجی بازی می‌کند که می‌توان به ترکها, افغانها, ایرانی ها, روس‌ها, آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها و چینی‌ها و خیلی افراد دیگری اشاره کرد که با هم گروه چهار نفره تشکیل داده و بسیار هم حرفه‌ای هستند. خیلی ها با موبایل بازی می کنند و خیلی‌ها با کامپیوتر. هر دوی اینها قله های خاص خود را برای کشتن حریفان دارند. بعضی ها حتی با موبایل سریع تر از کامپیوتر افراد را می کشند و نیاز به موس و کیبورد ندارند. در حالیکه کار کردن با موس به نظر خیلی آسانتر می آید.

pubg best game world
pubg best game world

اما بدترین کار در این بازی این است که شما به همراه یک تیم غریبه بازی بروید و آن تیم را اذیت کنید!! یعنی مثلاً سر و صدا و تیراندازی کنید تا جای شما روی نقشه لو برود یا اینکه نارنجک روی حریف خودی بندازید و او را بکشید. در این صورت بازی راهکارش این است که به شما MERIT می‌دهد. اگر مریت شما زیاد شود دیگر حق بازی کردن ندارید, مگر با اکانت جدید. سعی کنید که روی مخ نباشید و کسی را اذیت نکنید؛ چون ریپورت می شوید!
برای بازی پابجی معمولاً به فیلترشکن ‌خوب احتیاج دارید؛ چون شاید مجبور شوید از طریق فیسبوک به بازی لاگین کنید و هر چه لول شما بالاتر رود بازی سخت تر می شود. پابجی یک نسخه هم بر روی استیم STEAM دارد که دارای گرافیک بسیار بهتر و روان‌تری هست که البته بازی در آن بسیار سخت تر است و یوتیوبر های و استریمر های شگفت انگیزی همچون چوکوتاکا در آن بازی می‌کنند و کل سرور را در چند دقیقه میکشند!

تفنگ های برتر پابجی
تفنگ های برتر پابجی

اسنایپ زدن آنها فضایی و عجیب غریب است و نشانه گیری آنان حرف ندارد. آنها شما را از ۱۰۰ کیلومتری می کشند و اصطلاحاً سگ کشتان می‌کنند و سعی کنید نوب بازی در نیارید! نوب ها اصطلاحا افراد تازه کار و خنگ در بازی هستند که کور هستند و هم تیمی های خود را با سوتی های خود آزار میدهند. بات ها نیز کامپیوترهای خنگی هستند که خود بازی گهگاه برای پر کردن سرورهای خالی مانده به نقشه اضافه می کند تا سرور 100 نفره شود!

 

pubg-gameplay بابجی موبایل العربی
pubg-gameplay بابجی موبایل العربی
PUBG-Mobile-Gameplay ایران خفن
PUBG-Mobile-Gameplay ایران خفن
پابجی بهترین بازی گروهی جهان
پابجی بهترین بازی گروهی جهان
pubg_mobile بازی پابجی
pubg_mobile بازی پابجی
PUBG-Mobile نوب سگ
PUBG-Mobile نوب سگ
pubg_بازی استراتژیک سوم شخص و اول شخص
pubg_بازی استراتژیک سوم شخص و اول شخص
پابجی یعنی غیرت عشق
پابجی یعنی غیرت عشق
بازی دسته جمعی گروهی
بازی دسته جمعی گروهی

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

PUBG - 10/10

خلاصه

بهترین بازی گروهی : پابجی PUBG و سگ کش کردن نوب سگ های پابجی با راش دادن و اسنایپ زدن و پراندن کلاه ا زاسکول با اسکواد برترپابجی متینوس و سامان کیو بهترین های pubg

10 شگفت انگيز!

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

20 + سیزده =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت