رپورتاژ آگهی رایگان

تعرفه رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی فوق ارزان

رپرتاژ یا رپورتاژ آگهی چیست ؟

 
رپورتاژ آگهی به انگلیسی (Advertorial) هم می توان خریداری کرد و هم رپرتاژ آگهی رایگان نیز دریافت کرد. رپرتاژ یک نوع آگهی می باشد که شخص سایت خود را در سایت دیگری به شکل گزارش یا مقاله به طور غیر مستقیم تبلیغ می کند به طوری که خواننده متوجه تبلیغی بودن آگهی نمی شوند. زومیت , دیجیاتو , ایلنا , ایسنا , ایرنا , تمام سایت های خبری , و …….. همه و هم درآمد اصلی شان رپورتاژ آگهی و بک لینک و تبلیغات است! 
 
رپورتاژ رایگان در کمتر سایتی یافت می شود. پکیج فوق ارزان رپورتاژ آگهی معمارمای با قرار گرفتن رپورتاژ در ده سایت پرمخاطب فقط و فقط با مبلغ 99 هزار تومان! این تخفیف فقط به مناسبت فرارسیدن قرن جدید به این میزان رسیده و نوعی حراج است و تقریبا رایگان است درحالیکه در مواقع عادی این قیمت ده برابر رقم فوق می باشد. 10 رپورتاژ آگهی عالی برای وب سایت شما نتایج بسیار شگرفی را بهمراه خواهد داشت.
 
 
سه رپورتاژ آگهی در فواصل یک هفته ای در سایت خبری:
 
www.khabarme.ir
رپورتاژ آگهی در سایت دانشجویان 
www.memarmy.ir
رپورتاژ آگهی در وب سایت چرا و چطور؟
www.cherachetor.ir
رپورتاژ آگهی در وب سایت محتوا
content-content.ir
رپورتاژ آگهی در سایت ترندز
www.worldtrends.ir
رپورتاژ اگهی در سایت بازی
www.pubgpro.ir
رپورتاژ اگهی در سایت بیتکوین
www.bitlove.ir
رپورتاژ آگهی در سایت دانلود موسیقی:
www.ahangtorki.ir 
 
 

رپورتاژ آگهی :

 

ارزان ترین رپورتاژ آگهی فارسی

500,000 تومان 99,000 تومان

 
رپورتاژ رایگان در کمتر سایتی یافت می شود. پکیج فوق ارزان رپورتاژ آگهی معمارمای با قرار گرفتن رپورتاژ در ده سایت پرمخاطب فقط و فقط با مبلغ 99 هزار تومان! این تخفیف فقط به مناسبت فرارسیدن قرن جدید به این میزان رسیده و نوعی حراج است و تقریبا رایگان است درحالیکه در مواقع عادی این قیمت ده برابر رقم فوق می باشد. ده رپورتاژ آگهی عالی برای وب سایت شما نتایج بسیار شگرفی را بهمراه خواهد داشت. خرید پکیج رپورتاژ آگهی ارزان (کمپین تاثیرگذار) بسیار بسیار به کسب و کار ما کمک می کند.  هزینه رپورتاژ آگهی تقریبا رایگان است! دیگر چه می خواهید از این بهتر؟! بهترین رپرتاژ با تعرفه رپورتاژ خبری بسیار ناچیز از آن شما خواهد بود!
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

شانزده + هفت =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت