چرا در زندگی به انسان های شاد احتیاج داریم؟

دوستان مثبت و انگیزه بخش
Positive Influencers

دلایلی که ما در زندگی به افراد مثبت نیاز داریم :

 

یک اشتباه بزرگ که خیلی ها انجام می دهند این است که فکر می کنند شادی یک امر شخصی و یک نفره است. اما هر انتخاب ما بوسیله افراد در زندگی ما تاثیر می پذیرد.
اگر اینفلوئنسرها یا تاثیرگذارندگان زندگی تان را عوض کنید, شانس خوشحالی و موفقیت شما بطور چشمگیری افزایش می یابد.
ارتباطات اجتماعی مثبت و شاداب عامل خوشحالی طولانی مدت هستند. یک نگاه به لیست کسانیکه در اینستاگرام فالو کرده اید بکنید. کسانیکه به شما انرژی منفی میدهند و کانال های خبری را آنفالو کنید. خبر همانند قند است. سریع جذب می شود و از یاد می رود اما در طولانی مدت برای بدن مضر است. سعی کنید کسی را دنبال کنید که مربی حرفه ای زندگی برای شما باشد!

 

دوستان مثبت و انرژی بخش
دوستان مثبت و انرژی بخش

کسانی را انتخاب کنید که قدردان باشند و اگر برایشان کاری کردید جواب انرا ببینید. به افراد منفی دورتان فکر کنید. کسانیکه بر روی چیزهای منفی تمرکز می کنند و باعث می شوند شما نیز آن کارها و قضاوت ها را همانند آنان انجام دهید و شما را با افکار منفی و نگرانی های جدید تنها می گذارند. این افراد به ندرت می خندند یا لبخند می زنند و استرس را بجای یک چالش به یک تهدید تبدیل می کنند.
ما می دانیم که خوشحالی یک گزینه و یک انتخاب است اما دائما نیاز به یادآوری است تا آن انتخاب را انجام دهیم و این یادآوری از جانب انسان های مثبت بما منتقل می گردد. مخصوصا وقتی اوضاع کار و زندگی خوب نیست. پس وقت بیشتری را برای افراد تاثیرگذار مثبت قرار دهید.

 

نشاط-و-شادی-رابه دیگران-منتقل-کنید
نشاط-و-شادی-رابه دیگران-منتقل-کنید

یک دوستی قوی اثرات مثبتی بر سلامت شما دارد. برای مثال تحقیقات نشان می دهد که کسانیکه عمیقا با دیگران دوست هستند ریسک مریضی های فیزیکی در آنان کمتر است . مثلا فشار خون آنان پایین تر است و ضربان آن ها منظم تر است.

 

لیست افراد انرژی بخش و مثبت اندیش شبکه های اجتماعی:

 

Michael Hyatt.
Pat Flynn.
Darren Rowse.
Lewis Howes.
John Lee Dumas.
Michael Stelzner.
Brian Clark.
James Schramko.

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

نمره این مقاله - 10/10

خلاصه

دلایلی که ما در زندگی به افراد مثبت نیاز داریم | اینفلوئنسرهای مثبت و منفی چه تاثیری در زندگی ما دارند؟ لیست افراد انرژی بخش و مثبت اندیش نیک شبکه های اجتماعی.

10 شگفت انگيز!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

4 × یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت