بزرگترین نگرانی مدیر یک استارتاپ چیست؟

استارتاپ

 

بزرگترین دغدغه مدیران استارتاپی نه انتخاب درست بازار و رقابت , بلکه استخدام افراد مناسب است! همانطور که در نمودار میبینید طبق این نظر سنجی 74 درصد مدیران استارتاپ ها گفته اند که نگران افراد انتخابی خود هستند. 13 درصد برایشان فرقی ندارد که چه کسی را انتخاب کنند و 13 درصد هم کلا خیالشان راحت است! پس داشتن افراد کاری و یک تیم قوی مهم ترین عامل نگرانی مدیران است!

رشد درآمدی نگرانی بعدی مدیران از لحاظ حجم نگرانی است! یعنی مدیران نگرانند که نکنه آنقدر که می خواهند درآمد نداشته باشند! سومین عامل نگران کننده ناتوانی شرکت برای جذب مشتریان جدید است. یعنی این مساله که بتوان مشتری جدید جذب کرد نیز دغدغه بعدی مدیران است. فرهنگ سازمانی , تاثیرگذاری بر مخاطب , ریزش مشتری , داشتن تنوع , تعادل در زندگی شخصی و کاری و رقابت عوامل دیگر برای درگیر کردن ذهن مدیران استارتاپ ها هستند.

انتخاب درست بازار که در همه جای دنیا نگرانی بسیار بالایی برای آن وجود دارد در ایران با کمال تعجب کمترین عامل برای نگران شدن مدیران است! یعنی برای مدیران اهمیت ندارد که سیب زمینی بفروشند یا یک نرم افزار حرفه ای یا اینکه اصلا درچه زمینه ای کار کنند! آنها فقط می خواهند یک کاری کرده باشند و فقط شروع کنند!

بزرگترین دغدغه مدیران استارتاپ ها
بزرگترین دغدغه مدیران استارتاپ ها
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

یازده − شش =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت