چگونه در اینستاگرام استوری بگذاریم؟

اینستاگرام instagram
اینستاگرام instagram

دیگر حتما نحوه استوری گذاشتن را در اینستاگرام می دانید و سوال اصلی اینجاست که چگونه استوری بگذاریم که دیده شود و مشهور شویم؟ یا اینکه مثلا چگونه استوری دیگران را استوری کنیم؟ 

استوری اینستاگرام در نهایت 24 ساعت قابل دسترس است و راه حل این مشکل اضافه کردن آن به بخش هایلایت های ما است تا استوری ماندگار گردد.  این استوری می تواند عکس یا ویدئو باشد.

 

instagram_stories_formats
instagram_stories_formats

بازدیدکنندگان استوری اینستاگرام

هر استوری خود را با لمس صفحه و کشیدن بالای استوری می توان ببینید. تا 24 ساعت می توانید تمام کسانیکه استوری شما را دیده اند به ترتیب زمان ببینید. ابتدا کسانیکه فالو دارید و سپس غریبه ها . پس از 24 ساعت امکان دیدن اسامی نیست اما می توانید ببینید چند نفر استوری شما را دیده اند البته اگر در بخش هایلایت استوری را ذخیره کرده باشید.

 

instagram-story-vs-snapchap-statistics
instagram-story-vs-snapchap-statistics

 

چگونه استوری چند قسمتی بگذاریم؟

فقط کافی است ویدئو در درون استوری آپ کنید . خودش خودبخود چند قسمتی می شود! هر قسمت بین 10 تا 15 ثانیه میماند. پست های اینستاگرام هم می توانند 1 دقیقه ویدیو باشند. شما می توانید تا بی نهایت استوری در پیج خود منتشر کنید! فقط دیدن آنها بسیار حوصله می خواهد و باید استوری های باکیفیتی باشند.

 

instagram-story-redbull
instagram-story-redbull

 

چگونه استوری دیگران را دوباره منتشر کنیم؟

برای اینکه استوری دیگران را در استوری خود بگذاریم باید از برنامه هایی نظیر instasave یا ingrabber  استفاده کنیم و ابتدا استوری دیگران را سیو کنیم و سپس آن استوری را در استوری خودمان منتشر کنیم.

 

 

instagram-story-christmas
instagram-story-christmas

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

شانزده − 5 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت