چشم‌انداز قیمت دلار در سال جاری

 

قیمت دلار و یورو و سایر ارز های جهانی در ماه های اخیر دستخوش تغییرات زیادی بودند و پس از سال 97 که قیمت از 4000 تومان به 20000 تومان رسید و پس از کاهش به 13 تومان رسید هم اکنون با کاهشی اندک به 11600 رسیده است. این کاهش قیمت مثبت ارزیابی شده و بنظر می رسد دیگر افزایش قیمت ناگهانی نداشته باشیم.

از دلایل رشد و افت قیمت نیز می توان به ساقط شدن پهپاد آمریکایی , نزدیک شدن به انتخابات 2020 آمریکا و تحرکات نظامی در منطقه و تثبیت قدرت نظامی ایران و بانک مرکزی دانست. بعید می رسد قیمت ها باز هم روند کاهشی بخود بگیرد. حتی بشما قول می دهیم اگر دلار به 4000 تومان در فرض محال برگردد , پراید را باز هم باید 40 تا 50 میلیون تومان بخرید!!! دلیل آن هم دلال ها هستند که یک جاده یکطرفه پیش روی چشم مردم قرار داده اند یعنی افزایش قیمت کالاها و عدم ارزان شدن آنها!!!

 

پس از انتخاب روحانی قیمت ارز با کاهش روبرو بود

قیمت ارز در ماه‌های آینده چگونه تغییرخواهد کرد؟

 

 ارزش کل معاملات بورس و فرابورس تهران، در یک روز بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است و میانگین ارزش معاملات بورس و فرابورس در یک سال اخیر، حدود یک هزار و ۳۷۰ میلیارد تومان بوده است. همین این مقایسه نشان دهنده هجوم به بورس است و اینکه دیگر کسی روی دلار سرمایه گذاری نمی کند. پیش بینی ما برای دلار ماندن در کانال 11 هزار تومان و نوسان بین 11000 و 12000 تومان خواهد بود. 

 

صرافی دلار و یورو
صرافی دلار و یورو

یک دیدگاه

  • گاووو پاسخ

    2020/05/06 بعدازظهر 18:03

    چشم انداز بعنی پراید 100 میلیونی ! ایشالا بشه یک میلیارد
    ملت گاو

ارسال دیدگاه

پنج + شش =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت