اگر بیش از حد بنزین بزنید کارت سوختتان می سوزد!

مصرف بیش از حد = سوختن کارت سوخت! ‏

 

اگر بیش از حد بنزین بزنید کارت سوختتان می سوزد! بعله از دیروز در تهران و سه کلانشهر کرج، تبریز و ‏اصفهان استفاده از کارت سوخت برای بنزین زدن الزامی شده اما همچنان پمپ های بنزین کارت سوخت دارند و اگر شما کارت سوختتان را گم کرده اید زیاد نمی خواهد نگران باشید!  در قانون جدید اگر شما در یک روز بیشتر از 60 لیتر بنزین بزنید کارت سوختتان می سوزد! این قانون برای جلوگیری از قاچاق سوخت عمده است .

 

کارت سوخت
اگر بیش از حد بنزین بزنید کارت سوختتان می سوزد! بعله از دیروز در تهران و سه کلانشهر کرج، تبریز و ‏اصفهان

 

ماموران اداره پست این روزها بصورت تمام وقت مشغول رساندن کارت سوخت های جامانده هستند. اما این قانون به این صورت است که شما اگر مکررا از کارت خود مصرف کنید کارت قفل می شود و اگر زیادتر از مقدار سهمیه مصرف کنید باز هم دچار این قانون می شوید. در واقع بهتر است که کم مصرف باشید و 60 لیتر ماهانه خود را مدیریت کنید. کارت سوخت بنزین دوباره اهمیت یافته و امکان افزایش قیمت بنزین آزاد تا 2500 تومان و حتی در شایعه ها تا 5000 تومان نیز هست.

 

کارت+سوخت
کارت+سوخت

 

فقط در سال گذشته دو میلیون و هشتصد درخواست برای دریافت کارت سوخت در ایران ثبت شده که البته بی ربط با نقل و انتقالات بی سابقه و خرید و فروش زیاد در بازار خودرو نبوده , چون مردم هم اکنون به خودرو به چشم یک سرمایه نگاه می کنند نه یک وسیله نقلیه. پس حواستان به کارت های سوختتان باشد که گم نشود و آنها را فعال کنید. حدود سی روز برای تسهیل کار مردم علاوه بر رمز اختصاصی مردم رمز ابتدایی یعنی چهار رقم کارت ملی مالک بعنوان رمز کارت فعال است تا مردم بتوانند به حالت نرمال برسند.

 

 

kartsookht
kartsookht

 

 

 

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

یک دیدگاه

  • تاریخ پاسخ

    2020/05/06 بعدازظهر 17:59

    بنزین رو گرون کردن بعدش اون همه آدم رو کشتن که هنوز جنازه ها پیدا نشده و بعدش سر تشییع سلیمانی اون همه آدم مرد و موشک زدن به هواپیما اون همه جوون نخبه رو درجا کشتن و موشک زدن به بیابونای عراق . بعدشم تو کرونا قرنطینه نگردن و رفتن حرم لیس زدن و بعدشم این همه گرونی عجیب پراید شده 100 میلیون تومن. یک نفر تو سپاه استعفا نداد تازه مدال شجاعت هم بهم دادن و این در تاریخ ثبت خواهد شد.

     

ارسال دیدگاه

18 − 6 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت