تکمیل ظرفیت ایران خودرو در 30 دقیقه

لیست قیمت خودروهای داخلی و خارجی
تکمیل ظرفیت ایران خودرو در 30 دقیقه

بعله!

شکرخدا هیچ ظرفیتی در ایران خالی نمی ماند! دو حالت در اینجا متصور است. یکی اینکه مردم همیشه در صحنه پژو های ایران خودرو که طراحی آنها به 40 یا 50 سال قبل باز می گردد را یکجا خریدند !

یکی اینکه دلال های دارای سبد خودرو ماشین ها را بصورت فله ای از آن خود کردند. اینجوری برای خودروساز هم راحت تر است و یکجا خیالش از اینهمه خودرو راحت می شود . فقط دود به چشم مردم می رود که باید همان خودرو ها از بروند از آن دلال ها بخرند آن هم چند برابر قیمت کارخانه!!

نظارت هم که کشک است و دولت یا نمی خواهد نظارت کند یا نمی تواند! خب چرخ این خودروسازهای حقه باز باید به هر قیمتی بچرخد و هر عامل منفی ای عامل آمریکا و اسراییل است و می خواهد اقتصاد کشور را زمین بزند!

مردم در سال 97 و اوایل 98 بجایی رسیده اند که هر روز آرزوی مرگ می کنند و دولت و مقامات و وابستگان آنها و نهادهای گردن کلفت روزبه روز وقیح تر و پرروتر می شوند. البته مردم در این روزها به آن دنیا بیشتر اعتقاد پیدا کرده اند . کمااینکه آنان که بیشتر از همه از خدا و آن دنیا می گویند هیچ اعتقادی به آن دنیا ندارند و نمی دانند که چندسالی بیشتر زنده نیستند و باید به آن دنیا حواله دهند و آن عذابی که سال ها به مردم می گفتند عاقبت پای خود را گرفتار خواهد کرد.

خب چه کنیم! جهان سومیم و هزار درد! 

 

 

تکمیل ظرفیت ایران خودرو در 30 دقیقه
تکمیل ظرفیت ایران خودرو در 30 دقیقه

 

 

در 30 دقیقه همه خودرو ها فروش رفت و جیب مردم خالی شد به انتظار خودرویی که شاید هیچ وقت نگیرند و بجای آن پراید تحویل بگیرند و این امید که آنرا دوبرابر قیمت فروشند! واقعا از ماست که بر ماست!!! به امید روزی که اینهمه خودخواهی از میان رود و ما هم مانند غربی ها به فکر یکدیگر باشیم!

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

پنج × سه =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت