بهترین کشور برای مهاجرت مهندس معماری

بهترین کشور برای مهاجرت مهندس معماری و برترین قاره های برای درس خواندن و پیشرفت

 

بدترین وضعیت کشور آمریکا از بهترین وضعیت هر کشور دیگری بهتر است. آن قدر امکانات در این کشور زیاد است که شما باید آن را به هر کشور دیگری ترجیح بدهید و سعی کنید که ابتدا به این کشور برای مهاجرت در هر رشته اقدام کنید.
اما با توجه به تحریم ها و ترامپ و خصومت او با ایرانی‌ها انتخاب دوم میتواند اروپا باشد. مثلاً ایتالیا مهد معماری جهان است ,هرچند این کشور از لحاظ اقتصادی کمی ضعیف است و همانطور که دیدیم کرونا این کشور را درنوردیده اما آثار معماری در این کشور بسیار بسیار زیاد و همانند کشورمان و شهر اصفهان است.

 

Eixample-barcelona بارسلونای اسپانیا مهم معماری جهان
Eixample-barcelona بارسلونای اسپانیا مهم معماری جهان

 

یعنی هر ساختمان مسکونی هم خود یک اثر معماری است. شهر ونیز ممکن است شما را مسحور خود کند. چون تمام ساختمان ها در آب قرار دارند و از برج پیزا تا کلیساهای بسیاربزرگ میلان آثار تاریخی شهر فلورانس و واتیکان و موزه ها و مجسمه های بسیار زیبا از هنرمندان تاریخی همانند پیکاسو و سایرین در ایتالیا موجود است. مرمت و بازسازی آثار تاریخی بخشی از فعالیت های این دانشجویان است. بهترین معماران جهان نیز از جاده خاکی های شهر خودشان شروع کرده اند!
فرانسه هم دارای آثار معماری بسیار زیادی است و موزه لوور در پاریس گل سرسبد آن است. در این کشور هم معماری بسیار رونق دارد و البته کشور کثیف تر و شلوغ و پر از تظاهرات البته گران تری در اروپا است.
کشور خودمان متاسفانه اقتصاد بدی دارد ولی شهرهای همانند اصفهان و شیراز دارای معماری های بسیار خوبی هستند و قابلیت مرمت و شغل هایی از این قبیل را در خود دارند. مهندسین رشته معماری ابتدا باید در ایران خودشان را محک بزنند. سپس باید نمرات خوبی در رشته معماری در هر دانشگاهی که هستید بگیرید و سپس پروژه های بزرگ معماری را قاپ بزنید!

 

خبرمی | مرکز تخصصی امور مهاجرتی برای رشته معماری
خبرمی | مرکز تخصصی امور مهاجرتی برای رشته معماری

از سایر کشورهایی که معماری در آنها سابقه دارد و دانشگاه های خوبی هم برای این هم دارند. اما کمی محدود تر می توان به چین ژاپن و استرالیا و حتی روسیه درسمت آسیا و گرجستان, ترکیه, آلمان, هلند و انگلستان در اروپا اشاره کرد. برترین کشور ها در قاره های مختلف برای سفر تحصیلی و ادامه تحصیل مناسب را در زیر آورده ایم.
اگر بخواهیم درصد تمایل دانشجویان جهان خصوصا کشورهای برجمعیت همانند چین و هند و سپس ایران برای مهاجرت تحصیلی به کجاست به امار زیر می رسیم :

آمریکا 100 درصد
سوییس 95 درصد
اتریش 95 درصد
کانادا 90 درصد
آلمان 90 درصد
انگلستان 85 درصد
هلند 85 درصد
فرانسه 80 درصد
بلژیک 80 درصد
استرالیا 80 درصد
سوئد 75 درصد
ژاپن 75 درصد
کره جنوبی 70 درصد
نروژ 70 درصد
اسپانیا 70 درصد
اکراین 65 درصد
ترکیه 60 درصد
روسیه 60 درصد

most-used-architectural-software معمار خسته برای مهاجرت بهترین راهش چیست

most-used-architectural-software معمار خسته برای مهاجرت بهترین راهش چیست

 

منبع : وب سایت خبرمی khabarme.ir

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

19 + پانزده =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت