اعتراف سلنا گومز به داشتن بیماری اختلال دوقطبی

selena_gomez لایو مشترک سلنا گومز و مایلی سایرس

 

سلنا گومز در لایو مشترک خود با خواننده مستهجن یعنی مایلی سایرس اعتراف کرد که به بیماری اختلال دوقطبی دچار است. این بیماری باعث دو شخصیت جداگانه بیمار بصورت افسردگی شدید و بطور متناوب شیدایی و شادی بسیار زیاد و بیمار گونه در عین ناامیدی می شود.

سلنا گومز پس از جدایی از عشق چهار ساله اش یعنی جاستین بیبر و نامزدی 10 ماهه با د ویکند و چند رابطه نصفه نیمه دیگر به بیماری لوپوس بعلت رابطه های جنسی محافظت نشده دچار شد و درگیر الکل نیز شد تا کلیه هایش از کار بیفتند و مجبور به پیوند کلیه شد تا از مرگ نجات یابد. وی چند بار هم اکانت اینستاگرام خود را ترک کرد و همه اینها نشانه بیماری های روانی وی است. سلنا گومز اکنون مشغول کمک به جنبش سیاهپوستان است.

selena_gomez لایو مشترک سلنا گومز و مایلی سایرس
selena_gomez لایو مشترک سلنا گومز و مایلی سایرس

 

سلنا گومز و مایلی سایرس قبل از رسیدن به شهرت دو دوست صمیمی بودند و بعد از شهرت هم گاهی باهم به مشکل برخوردند و حتی یکبار مایلی, سلنا را مسخره کرد! این لایو طولانی در مورد لزوم ماندن در خانه در روزهای انتشار ویروس کرونا، بیماری‌های روانی ناشی از این خانه نشینی و نحوه تعامل با دیگران در این دوران بود! گومز اعتراف کرد که به یکی از بهترین بیمارستان‌های روانی آمریکا به نام مک‌لین Mclean مراجعه کرده و پس از انجام آزمون‌های مختلف متوجه شده که به بیماری روانی اختلال دو قطبی دچار است.

 

 

سلنا گومز این روزها چه می کند؟

اخبار سایر سلبریتی ها

گزارشی از مراسم مبتذل AMA Awards 2019

اعتراف سلنا گومز به داشتن اختلال دوقطبی

“Lose You To Love Me” برای ازدواج جاستین بیبر

بهم رسیدن زوج اسبق سلنا گومز و جاستین بیبر

نظر, سلنا گومز درمورد جنگ ایران و آمریکا!

عکس سلنا گومز با دالایی لاما , بودای معروف چین 2020

 

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

مرورگر دائمی

selena_gomez لایو مشترک سلنا گومز و مایلی سایرس - 4/10

خلاصه

اعتراف سلنا گومز به داشتن بیماری اختلال دوقطبی سلنا گومز پس از جدایی از عشق چهار ساله اش یعنی جاستین بیبر و نامزدی 10 ماهه با د ویکند selena_gomez لایو مشترک سلنا گومز و مایلی سایرس

4 بد!

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

9 + پنج =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت