واکنش تند دختر سردار سلیمانی به صبا کمالی بازیگر

دختر سردار سلیمانی معروف
The sharp reaction of Sardar Suleimani's daughter to actress Saba Kamali

 

دختر سردار سلیمانی صبا کمالی را کیش و مات کرد!

صبا کمالی که به بی حجابی و هتاکی به ائمه اطهار متهم شده و پست های اینترنتی تندی گذاشته بود با واکنش اینستاگرامی تند دختر سردار سلیمانی یعنی زینب سلیمانی روبرو شد . در ادامه متن بیانیه دختر سردار سلیمانی را میبینیم :

عکس های جنجالی و ادا اطوار ریحانه پارسا در جشنواره فجر 1398

بسم الله الرحمن الرحیم
اتفاقات این چند روز اخیر را شنیدم و دنبال کردم …
متوجه شدم اول که سعی شد با استفاده از خبر خودکشی یک دختر، توجه مردم از عزاداری برای امام حسین(ع) پرت شود. یک عده ساده لوح، بازیچه شدند تا افکار عمومی نسبت به نظام و قوانین این مملکت بدبین شود. کاری به همه این ها نداریم چون همه می دانیم که مردم ما بصیرت دارند و با حرف های چرند هر مزدوری از امام حسین(ع) و عزاداری سیدالشهدا دست نخواهند کشید. اما؛ روی صحبتم با شما خانوم به ظاهر محترم و در اصل مثلا بازیگر است که اصلا تا به امروز (که با بی غیرتی تمام به سرور و سالار شهیدان و مظلوم کربلا توهین کردید) اسمی از شما جایی نشنیده بودم. وقتی نوشته شما را خواندم به مظلومیت سیدالشهدا پی بردم. در ابتدا به شما می گویم که شما کمتر از آن هستید که درباره شخصیت عظیمی چون اباعبدالله(ع)؛ کسی که هزار و چهارصد سال است از هر دینی(چه مسلمان چه مسیحی چه ارمنی و چه کسی که دین ندارد امام حسینِ فاطمه(س) را می شناسد و در غمش سیاه پوش و عزادار می شود) اهانت بکنید! این راه امام حسین(ع) راه عزت است، راه کرامت و انسانیت است و در طول تاریخ هر قلدری چون رضاخان هم نتوانسته این نام را از قلب ها بزداید. حسینی که گاندی رهبر آزادی بخش هند اوراناجی
بشریت می داند و جرج جرداق مسیحی می گوید: “اگر مسیحیت یک حسین داشت، جهان مسیحیت را می توانست متحول کند.” ثانیا؛ شما اگر نیاز به دیده شدن و مطرح شدن دارید، چرا پای اعتقادات و خط قرمز محبین اهل بیت را وسط می کشید؟! خواندم و نوشتید که مظلوم تر از اباعبدالله، دختر آبی است!!!! از این قسمت حرفتان فهمیدم که شما نه تنها اصلا درک و فهمی نسبت به واقعه کربلا و امام حسین(ع) و اهل بیتش ندارید بلکه هدف شما از انتشار این مطلب چیز دیگری است! ثالثا؛ تمام این عزاداری ها و مجالس و گریه ها از برکت خون سیدالشهداست که بعد از گذشت این همه سال، مدافعان حریم آل الله هم برای دفاع از اهل بیت امام حسین جان خود را فدای حرم حضرت زینب(س) می کنند. در پایان؛ توصیه ام این است که سکوت کنید و اعتقادات پوچ خود را در ذهن محدود خود نگه دارید و همانطور که نوشتید در کنج خانه خود با امام حسین(ع) صحبت کنید نه بلند بلند!
والسلام
زینب سلیمانی، شهریور ماه ۱۳۹۸

عکس های نیکی کریمی : بانوی باوقار و قالی کرمان سینمای ایران!

واکنش تند دختر سردار سلیمانی به صبا کمالی
واکنش تند دختر سردار سلیمانی به صبا کمالی

عکس های دختر سردار سلیمانی و صبا کمالی :

صبا-کمالی بدحجاب
صبا-کمالی بدحجاب
صبا-کمالی-بازیگر درجه سه
صبا-کمالی-بازیگر درجه سه
sardar soleymani daughter
sardar soleymani daughter
دختر سردار سلیمانی فرمانده
دختر سردار سلیمانی فرمانده

 

google category :

Pets & Animals

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

17 − 16 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت