سلام دانلود دوبله

angelina jolie
angelina jolie

سلام دانلود دوبله یک اصطلاح ترند شده در دنیای دانلود فارسی است. البته این نام یک سایت دانلود فیلم و سریال نیز هست. هم اکنون نماوا و فیلیمو قدرت را در دست گرفته اند و بصورت قانونی فیلم آنلاین به مردم نمایش می دهند. البته باید هم این طور باشد اما در کشوری که همه چیزش روی قاعده باشد. 

 

دانلود فیلم 2017 و 2018 و 2019 دوبله فارسی بدون سانسور

 

به هر حال مملکت ما اسلامی است و چون این انتخاب مردم ایران بوده است و بخاطر آن انقلاب کرده اند و شاه را میلیون ها نفر بیرون کرده اند پس قوانین اسلامی نیز باید اجرا شود و فیلم های مستهجن و مبتذل نباید پخش شود. آیا غیرمنطقی است؟؟؟ نباید با خشم به این چیزها فکر کرد و باید کمی از عقل و خرد بهره برد. متاسفانه این فیلم ها به وفور یافت می شدند و حالا با فیلتر سایت های دانلود غیرقانونی دیگر نمی توانند فعالیت کنند. باید یک حساب و کتابی باشد و مجوز کپی رایت رعایت شود. سازنده فیلم چه گناهی دارد که یک ریال در ایران درآمد ندارد. شاید هزاران دلیل بیاورید که البته بعضی از انها منطقی است. ولی خب هر طرف که زورش بیشتر باشد قانون وضع می کند!

 

Renegades-2017
Renegades-2017

دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور با لینک مستقیم

 

اگر این عبارت را سرچ کنید متوجه می شوید در مدت کوتاهی سایت های معروف دیگر در لیست جستجو نیستند و سایت های جدیدی جای آنان را گرفته اند . سایت هایی که سرورشان در ایران بود فیلتر شده اند و دیگر نمی توانید از آنها دانلودی انجام دهید مگر با سرعت بسیار کم و در عوض باید با فیلترشکن به سراغ سایت هایی بروید که سرورشان در خارج است و باز هم البته سرعت پایین است. اما بهرحال این رشته در ایران دچار تغییر و تحول هایی شده است. خیلی ها بسراغ تورنت رفته اند که البته سرعت آن پایین است و یافتن فیلم مورد نظر کمی سخت است.

 

angelina jolie.
angelina jolie.

دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور عاشقانه

 

فیلم های دوبله شده عاشقانه در صورتیکه دارای صحنه های مبتذل نباشند به وفور در اینترنت هستند. حتی می توانید آنها را در یوتیوب و حتی اپارات پیدا کنید. از تایتانیک که سردرمدار انان است تا فیلم های عاشقانه ایرانی همچون ستایش و عاشقانه و شهرزاد 1و2و3 و ………. اما شما ترجیح می دهید آنجلینا جولی را ببینید یا نرگس محمدی را ؟؟؟؟!!

 

 

دانلود فیلم اکشن دوبله فارسی بدون سانسور

 

این دسته از فیلم ها بهتر یافت می شوند چون سانسور کمتری دارند و صحنه های آنان کمتر است و بیشتر مخاطب را سرگرم می کنند تا اغفال!!!

 

فیلم اکشن
فیلم اکشن

 

 

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

چهار × یک =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت