روزنامه کیهان و مهناز افشار: حمایت از تروریست, همکاری با عربستان و تبلیغ آمپول مرگ آور

مهناز افشارررر

مقاله جدیدی از روزنامه کیهان : این بار در مورد مهناز افشار و حواشی اخیرش

 

مهناز افشار که اوایل سال جاری به دادگاه احضار شده بود و دو شکایت از او شده بود از بازگشت به کشور و حضور در دادگاه ها خودداری کرد و در عوض در خارج از کشور در کنار دو خواننده کاباره‌ای لس آنجلسی، داور یک مسابقه در تلویزیونی وابسته به عربستان شده است و گزارش روزنامه کیهان در این رابطه را مشاهده می فرمایید!

کیهان نوشت این بازیگر پرحاشیه بدحجاب که در فضای مجازی، روزی به تبلیغ آمپول مرگ‌آور مشغول بود، روزی دیگر به انتشار اخبار دروغ و بازنشر مطالب جعلی می‌پرداخت، و روزی دیگر از تروریستی که دستش به خون مردم آلوده بود حمایت می‌کرد و… این‌بار به دلارهای رژیم سعودی چنگ انداخته و قرار است به‌عنوان داور در یک برنامه استعدادیابی در شبکه mbc عربستان سعودی حضور پیدا کند.

افشار نشان داد که همه ابرازنظرهای سیاسی‌اش در فضای مجازی، هدفی کاسب‌کارانه برای جلب توجه بوده است. وی که روزگاری شعار «حب‌الایران یجمعنا» می‌داد، حالا همکار دشمنان ایران شده است. عربستان سعودی، به دلیل کشتار گسترده زنان و کودکان یمن به شدت مورد انتقاد نهادهای مردمی جهان قرار دارد. همچنین این کشور به علت نقض حقوق شهروندان خود از جمله زنان و اقلیت‌های مذهبی مورد اعتراض مجامع مستقل حقوق‌ بشری قرار گرفته است.

 

یاسینرامین-620xمهناز افشار خبرمی
مهناز افشار در تئاتر با موهای کلاه گیس
مهناز افشار در تئاتر با موهای کلاه گیس
بوسیدن مهناز افشار غلیظ
بوسیدن مهناز افشار غلیظ
مهناز افشار لخت
مهناز افشار لخت
آخرین عکس بی حجاب مهناز افشار
آخرین عکس بی حجاب مهناز افشار
مهناز افشار بی حجاب
مهناز افشار بی حجاب
مهناز افشار
مهناز افشار
لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

5 − 1 =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت