ایده یک فیلمنامه عشقی

ویولن-قطعه-تایتانیک
ایده یک فیلمنامه عشقی

 

فیلمنامه نویسی تکنیک دارد . اما غیرممکن نیست. چی بسی افرادی که تا حالا چیزی ننوشته اند اما با نوشتن یک کتاب به فردی مشهور تبدیل می شوند. این چیزی است که اولا با استعداد شکوفا می شود. ثانیا با تمرین و تکرار می توان سوژه های نابی را به رشته تحریر دراود خصوصا آنکه هر کسی در زمانی خاص چه جوانی و چه پیری در اوقات خاصی طبع شاعرانه اش گل می کند! مثلا فیلم نامه زیر که هنوز جزییات به آن متصل نشده خلاصه یک داستان عاشقانه سوزناک است که در نیم ساعت توسط نویسنده خبرمی نوشته شده است.

 

خلاصه یک فیلم نامه پیشنهادی :

در مورد رابطه بین یک مرد و یک دختر و خواهر آن دختر است!
در واقع در ابتدا مرد با دختر کوچکتر رابطه دارد ولی پس از مدتی عاشق خواهر بزرگتر می شود و با او ازدواج می کند. در این میان خواهر کوچکتر شکست عشقی می خورد و در یک تصمیم اشتباه باز هم به رابطه خود با مرد ادامه می دهد.
سرانجام در انتها هر دوی خواهران از وی باردار می شوند و پس از یک سری فعل و انفعال خواهر کوچکتر برای همیشه از پیش آنان می رود.

مهم ترین تصمیم این است که این فیلم سینمایی با چه فرهنگی و چه زبانی و در کدام کشور اجرا شود. وجود صحنه های اروتیک و عاشقانه یا حتی دختر و پسر به کشور اجرا کننده نمایش نامه بستگی دارد.

ایران , ایتالیا , آمریکا , سوئد , اسپانیا , یک کشور عربی , فرانسه و سایر کشورها در آینده کاندیدای شکل گیری این فیلم نامه هستند که براساس انتخاب کشور فرهنگ داخل فیلم و خانواده ها نیز شکل می گیرد.

یک پایان تلخ بهتر از یک تلخی بی پایانه . گاهی وقت ها یک چیزی رو بدست می آوری . اما اگر از آن بگذری و کمی صبر کنی چیزهای بهتری رو بدست می آری.

کسی بهترین رو بدست می آره که از خوب ها بگذره.

بخش عکس های بازیگران زن و فیلم ها | جشنواره فجر و ….

لطفا به این مقاله امتیاز دهید :

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

2 + هفت =

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

آیا حساب کاربری ندارید.؟ عضویت

Lost Password

عضویت